سبد خرید خالی‌ست.
Shazam

سرویس محبوب شناسایی موسیقی شازم که متعلق به اپل است، اخیرا به یک نقطه عطف جدید رسیده و آن را جشن گرفته است. شازم از زمان عرضه اولیه به بیش از یک میلیارد در ماه استفاده رسیده است.

Oliver Schusser معاون موسیقی و بیتس شرکت اپل گفته که شازم مترادف جادو است، چرا که این سرویس می‌تواند موسیقی و هنرمندان را به راحتی شناسایی می کند.

اپلیکیشن شازم با اعتبار یک میلیارد شناسایی در ماه، محبوب‌ترین اپلیکیشن شناسایی موسیقی در جهان است، این موضوع علاقه افراد به شازم و شناختن موسیقی‌ها در سراسر جهان را نشان می‌دهد.

شازم با عنوان یک سرویس پیام رسان متنی در سال 2002 عرضه شد، اما با راه اندازی اپ استور در سال 2008 رشد قابل توجهی را با عنوان یک اپلیکیشن پیدا کرد.

شازم اولین میلیاردی شدن خود را طی 10 سال گذشته به ثبت رسانیده و حالا با گذشت کمتر از 10 سال با شناسایی 51 میلیون آهنگ بیش از 50 میلیارد لیبیل موسیقی را با موفقیت پاسخ داده است.

این اپلیکیشن پس از تصاحب توسط شرکت اپل به صورت انحصاری برای دستگاه‌های اپل توسعه داده می‌شود که با استفاده از سیری می‌تواند آهنگ‌ها را شناسایی کند، همچنین می‌توان از طریق کنترل سنتر در آیفون یا آیپد از قابلیت تشخیص موسیقی آن استفاده کرد، اپلیکیشن این سرویس شناسایی موسیقی در اپ استور نیز قابل دسترسی است.

اخیرا اپل قابلیت ShazamKit را نیز در اختیار توسعه دهندگان قرار داده که به اپلیکیشن‌های شخص ثالث اجازه می‌دهد تا فناوری شناسایی موسیقی و محتوای صوتی را در اپلیکیشن‌های خود استففاده کنند. این قابلیت در اواخر سال جاری میلادی به طور عمومی منتشر خواهد شد.

شازم یکی از پرقدرت‌ترین سرویس‌های تشخیص موسیقی‌ است که امکان تشخیص و شناسایی نام و لیبل هر آهنگی که در حال پخش هست را به کاربران می‌دهد. این سرویس به صورت رایگان در محصولات اپل قابل استفاده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location