سبد خرید خالی‌ست.
iMovie

شرکت اپل نسخه جدید نرم افزارهای iMovie، Final Cut Pro، Motion و Compressor را با پس زمینه‌های جدید، جستجوی پیشرفته، نوتیفیکیشن‌ها و سایر موارد را عرضه کرده است.

اپل آپدیت‌هایی برای iMovie، Final Cut Pro، Motion و Compressor منتشر کرده و قابلیت‌های سودمند جدیدی مثل جستجوی رسانه‌ای پیشرفته، نوتیفیکیشن‌هایی برای بچ‌های رمزگذاری شده و رفع اشکال‌های کاربردی را عرضه کرده است.

آپدیت iMovie 10.2.4 داری شانزده پس‌زمینه ثابت با رنگ‌های قابل تنظیم، همراه با توانایی وارد کردن پروژه‌های ایجاد شده است. این نرم افزار با نسخه آی مووی که برای iOS (نسخه 2.3) عرضه شده سازگار بوده و بهبودهای دائمی عمومی در آن اعمال شده است.

از طرف دیگر نسخه جدید نرم افزار Final Cut Pro 10.5.3 به کاربران اجازه می‌دهد تا تنظیمات ستون سفارشی مرورگر را ایجاد و ذخیره کرده و با ادیتور ویرایش کنند.

آپدیت منتشر شده جستجوی و مرور آیتم‌ها را با معیارهای توسعه یافته‌ای مثل متن کلیپ، نشانگرها و یادداشت‌ها افزایش می‌دهد. همچنین کاربران می‌توانند با توجه به نوع فرمت رسانه‌ای، کلیپ‌ها را به سرعت جستجو کنند.

نسخه ۵.۲.۲ نرم افزار موشن نیز همراه با بهینه‌سازی‌هایی در زمینه رندر کردن اشیای سه بعدی همراه بوده است و امکان مدیریت و ویرایش محتوای بصری در کامپیوترهای مک مبتنی بر پردازنده‌های M1 را فراهم کرده است. کاربران این کامپیوترهای جدید امکان مدیریت تصاویر HDR را به شکلی بهینه‌تر خواهند داشت و می‌توانند بدون محدودیت از این نرم‌افزار استفاده کنند.

Compressor 4.5.3 هنگام رمزگذاری انواع فرمت‌های فایل‌های ویدیویی مثل MOV، MP4 و MXF و بهبودهای دائمی، نوتیفیکیشن‌هایی برای بچ‌های رمزگذاری‌ کامل، ناموفق و حذف شده و توضیحات صوتی Embed شده به همره دارد.

به طور کل شرکت اپل تلاش داشته تا با این آپدیت‌ها نرم افزارهای اختصاصی خود را با پردازنده M1 تطبیق دهد تا کاربران به شکلی بهینه‌تر امکان مدیریت تصاویر و ویرایش آن‌ها را در اختیار داشته باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location