سبد خرید خالی‌ست.
Youtube-iOS-14

توسعه‌دهنگان یوتیوب در شرکت گوگل تصمیم دارند تا قابلیت تصویر در تصویر این اپلیکیشن را به آیفون و ایپد بیاورند.

اپلیکیشن یوتیوب در سیستم عامل آی او اس قرار است از این پس قابلیت تصویر در تصویر را داشته باشد و به تمامی کاربران آیفون و ایپد امکان مشاهده ویدیو‌ها را در کنار انجام کارهای دیگر نیز ارائه دهد. یکی از سخنگویان گوگل طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که این قابلیت در حال حاضر برای کاربران سرویس پریمیوم یوتیوب ارائه شده است و تمام کاربران آی او اس می‌توانند از این قابلیت در آمریکا استفاده کنند.

اپل پشتیبانی از قابلیت تصویر در تصویر را از آی او اس ۹ در آیپدها ارائه داده بود. اما پشتیبانی از این قابلیت در ایفون در آی او اس ۱۴ ارائه شد. با این حال توسعه دهندگان یوتیوب تصمیم گرفته‌اند تا به تازگی این قابلیت جدید را به کاربران ارائه دهند. این قابلیت تا پیش از این از طریق سافاری در آیپدها قابل استفاده بود، اما اپلیکیشن یوتیبوب به تازگی این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده است. به نظر میرسد که توسعه دهندگان یوتیوب سیاستی محافظه‌کارانه در قبال توسعه این قابلیت برای کاربران آیفون‌ها و آیپدها دارند. این موضوع تا به امروز باعث شده تا بسیاری از قابلیت‌های ویژّه یوتیوب در نسخه آی او اس و آیپد او اس ارائه نشود.

این در حالی است کاربران اندروید مدت‌ها است که امکان استفاده از قابلیت تصویر در تصویر (Picture in Picture) را دارند. با این حال شرکت اپل در توسعه آیپد او اس ۱۵ و آی او اس ۱۵ روند استفاده بهینه از آیپد و ایفون در کنار مالتی تسکینگ را آسان‌تر کرده است که این موضوع احتمالا دلیل اصلی تیم توسعه یوتیوب برای بهبود روند کاربری از این قابلیت جدید به حساب می‌آید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location