سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch

شرکت اپل تصمیم داشته تا در سال ۲۰۱۹ میلادی از اپل واچ سری ۵ همراه با یک نسخه ادیشن سرامیک مشکی نیز رونمایی کند که این محصول پیش از تولید از رده خارج شده است.

تصاویر اخیر که در توییتر منتشر شده نشان دهنده آن است که اپل واچ سری ۵ در سال ۲۰۱۹ قرار بود مجهز به یک نسخه ادیشن از جنس سرامیک مشکی نیز باشد که شرکت اپل در نهایت تصمیم به خارج کردن این نسخه ویژه از رده بندی محصولات خود گرفت. این تصاویر نشان داده که شرکت اپل نمونه‌های اولیه از این محصول را نیز طراحی و تولید کرده بود، اما این محصول هرگز تولید نشد و در نهایت فقط نسخه سرامیکی سفید این محصول آماده عرضه به بازار شد. شرکت اپل تمایلی به تجاری سادزی این محصول در بازار جهانی نگرفت و همین موضوع باعث شد تا کاربران در سال ۲۰۱۹ به اپل واچ سرامیکی مشکی دسترسی نداشته باشند.

گفتنی است که اپل واچ ادیشن سرامیکی یک محصول رده بالا با قیمت بسیار بالا به حساب میاید و اپل در زمینه تجاری سازی این محصول دقت و وسواس زیادی به خرج می‌دهد. همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل تصمیم بگیرد در سال ۲۰۱۹ میلادی اقدامی برای تولید اپل واچ سرامیک ادیشن با رنگ مشکی نکند.

اپل واچ ادیشن سرامیکی اولین بار در اپل واچ سری ۲ در سال ۲۰۱۵ رونمایی شد، این در حالی است که شرکت اپل در اپل واچ سری ۴ هیچ نسخه ادیشنی ارائه نداد و پس از آن در سری ۵ فقط رنگ سفید را به صورت تکراری آماده عرضه کرد. اپل معمولا اپل واچ های سرامیک را با قیمت ویژه و پشتیبانی خاص آماده عرضه میکند که از همه لحاظ تفاوت‌های زیادی با سری‌های اقتصادی اپل واچ دارند.

گفتنی است که در حال حاضر اطلاعات دقیقی از تلاش اپل برای عرضه اپل واچ سری ۷ ادیشن سرامیکی در دست نیست.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location