سبد خرید خالی‌ست.
2

شرکت اپل طی سیاست جدید خود تصیمیم دارد تا کاربران را مجبور به نصب آپدیت آی او اس ۱۵ نکند و همچنان از آی او اس ۱۴ پشتیبانی نرم افزاری کند.

تا پیش از این با‌عرضه نسخه جدید سیستم عامل آی او اس، شرکت اپل پشتیبانی نرم افزاری و عرضه به‌روزرسانی‌های نسخه قبلی سیستم عامل خود را متوقف می‌کرد. اما حالا این شرکت تصمیم گرفته تا از آی او اس ۱۴ نیز پس از عرضه iOS15 پشتیبانی کند.

آی او اس ۱۵ پاییز امسال به صورت عمومی عرضه می‌شود و بسیاری از کاربران اقدام به دانلود و نصب این نسخه خواهند کرد. با این حال شرکت اپل پس از پاییز امسال همچنان آپدیت‌های نرم افزاری را برای آی او اس ۱۴ عرضه خواهد کرد.

اپل برای اپلین بار در تاریخ فعالیت خود تصمیم گرفته تا به کاربران حق انتخاب بین استفاده از آی او اس ۱۴ و ۱۵ را بدهد و در صورتی که کاربران تمایلی به نصب نسخه جدید را نداشته باشند، همچنان می‌توانند آپدیت‌های امنیتی را دریافت کنند.

در حقیقت کاربران آی او اس ۱۵ صرفاً کسانی هستند که تمایل به دریافت امکانات و قابلیت‌های ارائه شده در این نسخه جدید را دارند.

اپل تا پیش از این به روز رسانی‌های امنیتی را برای نسخه‌های قدیمی آی او اس متوقف می‌کرد که این موضوع با مشکلات ویژه ای کاربران را همراه می‌ساخت. اما حالا شرکت اپل متعهد به عرضه به روز رسانی‌های بیشتر برای کاربران در نسخه‌های قدیمی آی او اس نیز شده است.

آی او اس ۱۵ صرفاً از لحاظ برخی از قابلیت‌ها به نسخه پیشین خود برتری پیدا کرده و امکان پشتیبانی همزمان ‌آن‌ها از به روز رسانی‌های امنیتی وجود دارد که این موضوع توسط بسیاری از کاربران نیز تأیید شده است. شرکت اپل به زودی آی او اس ۱۵ را از طریق آپدیت‌های نرم افزاری در اختیار عموم کاربران قرار میدهد. کاربرانی که تمایل به دریافت این نسخه جدید دارند پس از عرضه آن در پاییز می‌توانند از بخش Software Update اقدام به دریافت آن کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location