سبد خرید خالی‌ست.
iPadOS_15

مدیران اپل در یک مصاحبه مجازی، درباره آیپد او اس 15 و قابلیت‌هایی مثل مالتی تسکینگ، کنترل یونیورسال و سایر موارد توضیحاتی ارائه داده‌اند.

در یک مصاحبه جدید «Bob Borchers» رئیس بازاریابی جهانی محصولات اپل و «Sebastien Marineau-Mes» رئیس بخش سیستم‌های هوشمند این شرکت، درباره iPadOS 15 و قابلیت‌های جدید مربوط به این سیستم عامل صحبت کرده‌اند.

در جریان این مصاحبه به قابلیت مالتی تسکینگ در آیپد او اس 15 و مقایسه آن با سیستم عامل قبلی پرسیده شده که در آپدیت جدید به کاربر تجربه ساده‌تری برای کار با این ویژگی ارائه شده است.

مدیران اپل توضیح داده‌اند که در iPadOS 15 مدل فضایی با تجربه ساده‌تری در اختیار کاربر بگذارند از جمله در قابلیت Split View می‌توان یک پنجره را جایگزین کرد. اپل از ارائه این قابلیت قصد داشته که کاربران مالتی تسکینگ که تا پیش از این فقط یک گزینه محسوب می‌شده را بهتر درک کنند.

همچنین توضیحاتی درباره دستورهای میانبر روی کیبورد جدید گفته شده، ضمن اینکه در اولین نسخه بتا iPadOS 15 به این ویژگی جدید اشاره شده است. به گفته اپل هدف این بوده همه چیز هم در این سیستم جدید از طریق کیبورد قابل هدایت باشد.

بنابراین همه امکانات و قابلیت‌های جدید مالتی تسکینگ از طریق میانبرهای کیبورد قابل انجام بوده و کاربران مجبور نیستند دستان خود را از روی صفحه کلید بردارند. آپدیت جدید، فضایی عالی برای کشف‌های نو در اختیار کاربران می‌گذارد.

مدیران اپل به این نکته اشاره کرده‌اند که با تلاش آگاهانه میانبرهای مک و آیپد او اس را منطقی کرده‌اند، به طوری که کاربران می‌توانند با استفاده از کنترل یونیورسال از یک محیط به محیط دیگری به طور یکپارچه و با اطمینان حرکت کنند.

آن‌ها همچنین درباره کنترل یونیورسال صحبت‌هایی کرده‌اند که احتمالا در اولین نسخه بتا ارائه نخواهد شد ولی از ارتباط پیوسته بلوتوثی، ارتباط وای فای نظیر به نظیر و پشتیبانی از تاچ‌پد در آیپد استفاده خواهند کرد تا دستگاه‌های نزدیک یکدیگر را بشناسند.

مدیران اپل به برخی ویژگی‌های دیگری مثل Swift Playgrounds اشاره کردند که تا اواخر سال جاری برای توسعه دهندگان ارائه خواهد شد.

نسخه بتا اولیه اکنون در دسترس توسعه دهندگان قرار داده شده و نسخه عمومی iPadOS 15 در پاییز قابل دسترسی خواهد شد.


مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location