سبد خرید خالی‌ست.
iMac-M1-Kaj-Croocked

شرکت اپل به تازگی محصولات معرفی شده در جریان رویداد Spring Loaded را آماده تحویل به افرادی کرده که اقدام به ثبت پیش خرید آن‌ها کرده‌اند. در این میان، مشخص شده که پایه آیمک M1 برخی از کاربران از همان لحظه اول خراب است و عمل‌کرد درستی ندارد.

کاربران در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های مختلف اعلام کرده‌اند که ایمک M1 دارای یک عیب ناشی از ساخت است که باعث می‌شود تا نمایشگر به درستی روی پایه قرار نگیرد. در ویدیوهایی که برخی از اینفلوئنسرهای حوزه فناوری منتشر کرده‌اند نیز این موضوع دیده شده و نشان دهنده آن است که آیمک روی سطوح مختلف کج می‌ایستد.

یکی از یوتیوبرهای فعال در حوزه آنباکس و بررسی محصولات فناوری در کانال iPhonedo نیز در ویدیوی خود به این موضوع اشاره کرده و تأیید کرده که پایه آیمک M1 تا یک میلی متر خطا دارد و کج روی میز می‌استد.

یکی دیگر از کاربران نیز این موضوع را در بخش پشتیبانی وب‌سایت رسمی شرکت اپل تأیید کرده و اعلام کرده که آیمک او نیز یک میلی متر کج روی میز می‌ایستد. او تاکیید کرده که بارها سمت راست و چپ دستگاه را روی سطوح مخلف اندازه‌گیری کرده و مشخص شده که نمایشگر به صورت کج روی پایه ایستاده است.

در این میان برخی از افراد اعلام کرد‌ه‌اند که هفت پیچ روی پایه آیمک قرار دارد که باعث شده تا نمایشگر آیمک جدید روی آن قرار گیرد. این افراد ادعا کرده‌اند که احتمالاً بسته نشدن درست این پیچ‌ها در زمان تولید انبوه دلیل این موضوع بوده است که در نهایت باعث شده تا آیمک کج روی سطح قرار گیرد. البته این افراد تاکیید کرده‌اند که کاربر عادی امکان تغییر و دستکاری این پیچ‌ها را ندارد و این موضوع مشخصاً باید توسط خود شرکت اپل و بخش تعمیراتی آن انجام شود.

اپل البته هنوز در مورد این موضوع ادعایی را مطرح نکرده است و معلوم نیست که سرنوشت این محصولات چه می‌شود. اما به نظر می‌رسد که شرکت اپل در آینده نزدیک فراخوانی برای بازپس‌گیری این دستگاه‌ها بدهد و پس از تعمیر، این محصولات را در بخش ریفربیشد وب‌سایت رسمی به فروش برساند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location