سبد خرید خالی‌ست.
shazam

اپل API شازم کیت را برای فعال‌سازی سیستم شناسایی صدا در اپلیکیشن‌های شخص ثالث و سیستم عامل اندروید معرفی و در اختیار توسعه دهندگان قرار داد.

اپل اعلام کرد نرم افزار تشخیص صدای شازم را که سال 2017 خریداری کرده، در اختیار اپلیکیشن‌های شخص ثالث و اندروید قرار می‌دهد تا آن‌ها از فناوری قدرتمند شازم برای شناسایی صدا استفاده کنند.

در طول سال‌ها، اپل شازم را با سخت‌گیری بیشتری با سیستم عامل iOS ادغام کرده و با ارائه iOS 14.2 اوایل امسال، یک دکمه شازم را در Control Center اضافه کرده که به کاربران امکان می‌دهد از هر نقطه روی دستگاه بتوانند از فناوری شناسایی صدای شازم استفاده کنند.

دکمه جدید شازم به کاربر اجازه می‌دهد تا آهنگ پخش شده از دستگاه را شناسایی کند،‌ در حالی که قبلا برای فعال کردن شازم کاربر می‌بایست از دستگاه دیگر اقدام به پخش یک آهنگ می‌کرد

شازم کیت یک رابط برنامه نویسی اپلیکیشن است که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا موسیقی را با میلیون‌ها آهنگ موجود در لیست پخش گسترده شازم هماهنگ کند، یا آن را با صدای از پیش ضبط شده در کاتالوگ سفارشی شامل محتوای صوتی از یک ویدویو یا پادکست مطابقت دهد.

استفاده از قابلیت تشخیص موسیقی شازم ویژگی‌هایی را ایجاد می‌کند که کاربران را به طور یکپارچه به فهرست موسیقی شازم متصل می‌کند.

شازم کیت همچنین به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از این قابلیت برای پیدا کردن نام آهنگ، خواننده، ژانر و سایر موارد، تجارب اپلیکیشن خود را افزایش دهند.

از شازم کیت می‌توان برای ایجاد یک تجربه کاملا شخصی‌سازی شده استفاده کرد مثل عکس العملی که یک اپلیکیشن به صدای خاص پخش شده از آرشیو صوتی نشان می‌دهد.

لازم به ذکر است که اپل در کنفرانس WWDC 2021 که در هفتم ژوئن برگزار شد شازم کیت را برای توسعه‌دهندگان معرفی کرد.

شازم یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های مورد ستفاده کاربران است که با فعال کردن این اپلیکیشن و پخش آهنگ، بعد از چند ثانیه نام خواننده و آهنگ را شناسایی می‌کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location