سبد خرید خالی‌ست.
macos-Montery

در جریان جلسات WWDC 2021 مشخص شده است که مک او اس مانتری به عنوان سیستم عامل جدید شرکت اپل برای کامپیوترهای مک امکان تنظیم رفرش ریت خودکار را دارد.

اپل اعلام کرده که تنظیم رفرش ریت خودکار در کامپیوترهای اپل سیلیکون مبتنی بر تراشه M1 پشتیبانی می‌شود. این شرکت همچنین اعلام کرده که استفاده از این قابلیت در کامپیوترهای مک مبتنی بر پردازنده‌های اینتل نیز امکان‌پذیر است و کاربران محدودیتی در استفاده از آن نخواهند داشت.

این قابلیت با عنوان Adaptive-Sync شناخته شده است که امکان اتصال نمایشگرهای مختلف از طریق DisplayPort تعبیه شده در درگاه USB-C کامپیوترهای مک جدید را به کاربران ارائه می‌دهد. اپل اعلام کرده که در نوع کامپیوترهای مک مورد استفاده توسط کاربران نیز محدودیتی وجود ندارد و این درگاه با گرافیک‌های AMD و انویدیای تعبیه شده در دستگاه‌های مک سازگاری کامل دارد.

با پشتیبانی از این امکان اجرای باز‌ی‌ها در کامپیوترهای مک و اتصال آن به نمایشگرهای مختلف به صورت بهینه تغییر خواهد کرد و امکاناتی بهتر در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا از آن طریق کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر امکان اتصال به دستگاه‌های مختلف را داشته باشند.

کفتنی است که مک او اس جدید که ارائه دهنده این قابلیت است، در پاییز سال جاری میلادی آماده عرضه به کاربران خواهد شد. بر این اساس کاربران پس از عرضه نسخه عمومی در اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی امکان دریافت این قابلیت و استفاده از آن را خواهند داشت.

اپل مدت‌ها است تلاش دارد تا از طریق ارائه امکانات جدید به کاربران در سیستم عامل مک او اس شانس بیشتری را برای اجرای بازی‌های ویدیویی در نظر بگیرد. تا پیش از این توسعه ابزار گرافیکی متال به بسیاری از توسعه دهندگان شانس بیشتری را برای توسعه بازی‌ها داده بود و شرکت اپل نیز در تلاش است تا توجه بیشتری از توسعه دهندگان بازی را جلب کند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location