سبد خرید خالی‌ست.
NIntendo-NIC

بسیاری از کاربران مشکل دانلود آخرین آپدیت سوئیچ را گزارش کرده ولی هنوز راه حل مناسبی برای رفع آن از طرف شرکت ژاپنی نینتندو دریافت نکرده‌اند.

اوایل هفته گذشته نینتندو آپدیت 12.0.3 را برای نینتندو سوئیچ منتشر کرد؛ در حالی که بسیاری از کاربران در آن زمان گزارش کردند که از زمان نصب فریمور جدید، دانلود آپدیت نینتندو سوئیچ و دو بازی مختص به آن با مشکل انجام می‌شود.

گیمرهایی که با این مشکل مواجه شده‌اند کد خطای 2123-1502 را دریافت می‌کنند. با وارد کردن این کد در سایت پشتیبانی مشتریان نینتندو مراحلی برای نحوه بر طرف کردن این باگ ارائه می‌شود. این گیمرها می‌گویند که توصیه‌های شرکت مشکل دانلود آپدیت نینتندو سوئیچ را در اکثر موارد حل نکرده است.

در لیست تغییرات آپدیت فریمور گفته شده این آپدیت که به منظور بهبود پایداری برای افزایش تجربه کاربر ارائه شده روز چهارشنبه گذشته متوقف شده است، این توقف انتشار زمانی صورت گرفته که نینتندو اعلام کرد آپدیت منتشر شده موجب اتصالات شبکه و مشکل کارت microSDCX شده است. سپس یک ساعت بعد، عرضه آپدیت از سر گرفته شده اما نتوانست از بروز مشکل دانلود بازی‌های خریداری شده توسط کاربران جلوگیری کند.

در شبکه اجتماعی Reddit بسیاری از کاربران نینتندو مشکل دانلود را مطرح کرده‌اند و برخی افراد هم راه حل‌هایی ارائه داده‌اند.

پشتیبانی مشتریان نینتندو که از مشکل مورد نظر مطلع بود، به کاربران توصیه کرده که از طریق اتصال به تلفن هوشمند خود اقدام به پاکسازی کش دستگاه کنند تامشکل بر طرف شود ولی بسیاری از آن‌ها می‌گویند این توصیه کاری از پیش نمی‌برد.

راه حل دیگری که توصیه شده این است که گیمرها دانلود مجدد را ادامه داده تا در نهایت انجام شود، اما برخی دیگر گفته‌اند که حذف تنظیمات وای فای و سپس وارد کردن دوباره آن می‌تواند موثر واقع شود.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location