سبد خرید خالی‌ست.
Book

شرکت اپل به تازگی یک آپدیت جدید را برای بوت کمپ منتشر کرده است که از طریق آن کاربرانی که تمایل به استفاده از سیستم عامل ویندوز در کامپیوترهای مک دارند می‌توانند به شکلی بهینه‌تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند.

مایکروسافت چندی پیش قابلیتی با عنوان precision touchpad را معرفی کرده بود که حالا در نسخه جدید بوت کمپ این قابلیت برای ترک پد مک او اس ارائه شده است. علاوه بر این، آپدیت جدید برخی از مشکلات کاربردی و محدودیت‌های گذشته ترک پد برای کار در ویندوز را برطرف می‌کند.

در لاگ تغییرات نسخه ۶.۱.۱۵ بوت کمپ شرکت اپل تغییراتی را برای بهینه سازی روند کاربری و استفاده از ترکپد در سیستم عامل ویندوز نصب شده روی کامپیوترهای مک بوک اعمال کرده است. وب سایت The Verge طی بررسی‌های خود از این نسخه اعلام کرده که پس از نصب این به روز رسانی روند تپ، اسکرول و استفاده همزمان از چند انگشت برای سوایپ کردن و پینچ کردن بهبود یافته است.

گسچرهای ترکپد از زمان عرضه تراشه T2 در مک بوک‌ها با چالشی ویژه همراه شده بود که بر اساس آن کاربران امکان استفاده درست از دستگاه را در زمان اجرای ویندوز به صورت بوت کمپ نداشتند. اما آپدیت جدید بوت کمپ که به تازگی عرضه شده این مشکل را برطرف کرده است و کاربران می‌توانند به صورت بهتر و بهینه‌تر از دستگاه‌های خود برای اجرای سیستم عامل ویندوز استفاده کنند.

گفتنی است که اپل با وجود عرضه به‌روزرسانی بوت کمپ برای کاربران مک بوک‌های مبتنی بر اینتل هنوز این امکان را برای کامپیوترهای M1 ارائه نداده است. برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که شرکت اپل ممکن است در زمان مشخص و قابل توجهی در دوره کنونی اقدام به عرضه بوت کمپ برای کامپیوترهای M1 نکند که این مسأله به عدم بهینه سازی ویندوز برای کامپیوترهای ARM توسط شرکت مایکروسافت باز می‌گردد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location