سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Event

شرکت اپل طی ورک‌شاپ‌ها و جلساتی که در جریان WWDC 2021 برای توسعه‌ٔهندگان برگزار کرده، از آن‌ها پرسیده که تا چه حد آمادگی کامل را برای برگزاری کنفرانس‌های حضوری دارند؟

پرسیدن این موضوع نشان می‌دهد که شرکت اپل در حال آماده‌سازی کاربران برای بازگشت به شرایط عادی است. اپل دو سال است که تمامی رویداد‌های خود را به دلیل شرایط کرونا به صورت مجازی برگزار میکند. کنفرانس WWDC 2020 اولین رویداد شرکت اپل بود که به صورت مجازی برگزار شد و پس از آن تمامی رویداد‌های این شرکت به صورت خلاصه و مجازی برگزار شدند

برگزاری رویداد مجازی البته برای توسعه دهندگان بسیار مناسب بود و به بسیاری از افراد در سراسر دنیا اجازه داد تا بدون نیاز به حضور یافتن در مکانی خاص از جلسه‌های این رویداد بهره‌مند شوند.

در جریان رویداد WWDC 2021 شرکت اپل از توسعه دهندگان نظرسنجی ویژه‌ای را برگزار کرده و از آن‌ها پرسیده که سال آینده تمایل به برگزاری رویدادهای حضوری دارند یا همچنان تمایل به رویدادهای مجازی خواهند داشت. این موضوع هرچند که هنوز تصمیم اپل برای نحوه برگزاری رویداد سال آینده را مشخص نمی‌کند اما نشان می‌دهد که شرکت اپل در تلاش است تا راهکاری مناسب برای دسترسی هر چه بهتر را برای کاربران خود در نظر بگیرد.

در حال حاضر به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان تمایل بیشتری برای برگزاری رویدادهای آنلاین داشته باشند، اما این موضوع به طور دقیق از طرف شرکت اپل تأیید نشده است و ممکن است نتیجه این نظرسنجی باعث برگزاری حضوری رویدادهای شرکت اپل شود. در این میان خبرگزاری بلومبرگ تا پیش از این نیز اعلام کرده بود که شرکت اپل در تلاش است تا اول فرصت ممکن پس از برطرف شدن مشکلات و محدودیت‌های مربوط به کرونا و پروتکل‌های بهداشتی اولین رویداد مجازی خود را برگزار کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location