سبد خرید خالی‌ست.
Airpods-max

شرکت اپل پس از برگزاری رویداد WWDC 2021 اقدام به عرضه یک آپدیت جدید برای فریم ویر ایرپاد مکس کرده است که به صورت تدریجی روی هدفون کاربران در حال نصب است.

این نسخه جدید از فریم ویر ایرپاد مکس با عنوان 3E756 شناخته می‌شود که به صورت اختصاصی برای ایرپاد مکس توسعه داده شده است و کاربران دیگر ایرپادها قادر به استفاده از آن نیستند.

گفتنی است که ایرپاد مکس در ماه دسامبر ۲۰۲۰ رونمایی و عرضه شده است و تا به امروز آپدیت فریم ویر دریافت نکرده بود. اما حالا به لطف این نسخه جدید ایرپاد مکس به روز رسانی شده است. اپل با وجود انتشار این به روز رسانی هیچ اطلاعات دقیقی در مورد روند تغییرات اعمال شده در این نسخه از فریم ویر را ارائه نداده است و معلوم نیست که نصب آنچه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با این حال به نظر می‌رسد که این نسخه جدید امکانات پیشرفته جدید اپل نظیر Spatial Audio را به ایرپاد مکس اضافه می‌کند. گفتنی است که برخی از کاربران ادعا کرده‌اند که پس از نصب این فریم ویر جدید ایرپاد مکس با سرعت بیشتری به آیفون و آیپد متصل می‌شود، اما در حال حاضر نمی‌توان ارتباط این موضوع را به فریم ویر جدید تأیید کرد.

اپل هیچ راهکار استانداردی را برای نصب نسخه‌های جدید فریم ویر ایرپادها در نظر نگرفته است و این فرایند به صورت خودکار در دستگاه‌های اپل انجام می‌شود. با این حال برای تسریع در روند دانلود و نصب بهتر است کاربران ایرپاد را به آیفون متصل کنند و آیفون را به اینترنت متصل نگه دارند. این کار ممکن است روند نصب فریم ویر را تسریع بخشد.

فریم ویر ایرپادها معمولاً در مدت زمانی کوتاه نصب می‌شود و نیازی به انجام فرایند پیچیده نیست، با این حال هیچ تضمینی در زمینه نصب آن‌ها نیز وجود ندارد.


مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location