سبد خرید خالی‌ست.
Mac-pro

اطلاعات جدید به دست آمده از ایکس‌کد ۱۳ نشان از آن دارد که شرکت اپل تصمیم به تولید یک مدل جدید مک پرو دارد. این اطلاعات نشان داده که مک پرو ۲۰۲۱ با پردازنده‌های مقیاس‌پذیر سری Xeon تولید می‌وشند و اپل احتمالاً تلاشی برای تولید مک پرو با پردازنده‌های اپل سیلیکون نمی‌کند.

اپل در سال ۲۰۲۰ میلادی و مشخصاً در جریان WWDC 2020 پس از رونمایی از پروژه اپل سیلیکون اعلام کرد که از سال ۲۰۲۲ میلادی به صورت کامل فرایند استفاده از تراشه‌های ARM اختصاصی را جایگزین پردازند‌ه‌های اینتل خواهد کرد. اما در حال حاضر مشخص شده که شرکت اپل دست‌کم برای امسال و برای مک پرو تصمیم به استفاده از پردازنده‌های اینتل سری Xeon دارد.

مارک گورمن تحلیلگر فناوری در خبرگزاری بلوبرگ در توییت جدید خود ضمن بازنشر اطلاعات مربوط به ایکس‌کد ۱۳ که توسط یک توسعه‌دهنده منتشر شده ادعا کرد که مک پرو ۲۰۲۱ با همان پردازنده‌های اینتل تولید و آماده عرضه به بازار می‌شوند. گورمن با اشاره به این اطلاعات تاکیید کرده که شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال ۲۰۲۱ میلادی از پردازنده‌های نسل «آیس لیک» شرکت اینتل استفاده کند که از لحاظ پردازش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و موارد دیگر قدرتمندتر شده است.

بلومبرگ اعلام کرده که مک پرو ۲۰۱۹ حتی از نظر ظاهری نیز تفاوتی با مدل ۲۰۱۹ این محصولات ندارد و دقیقاً همان محصول است که از لحاظ نسل پردازنده دستخوش تغییر شده است.

وب‌سایت‌های تحلیلی اعلام کرده‌اند که در صورت صحت داشتن این شایعات جدید مطرح شده توسط بلومبرگ، مک پرو ۲۰۲۱ آخرین کامپیوتر از شرکت اپل خواهد بود که با پردازنده اینتل تولید می‌شود. در حقیقت اپل در سال ۲۰۲۲ میلادی به سمت تولید مک‌های مبتنی بر اینتل نخواهد رفت و این کار را کنار خواهد گذاشت و به همین دلیل پیش از پایان یافتن سال ۲۰۲۱ اقدام به رونمایی از محصول جدید خواهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location