سبد خرید خالی‌ست.
IOS-15-Apple-ID

شرکت اپل در جریان WWDC 2021 از یک قابلیت ویژه در آی او اس ۱۵ نیز رونمایی کرد که مربوط به بازیابی اپل آیدی بود.

کاربران پس از عرضه این نسخه جدید از سیستم عامل آیفون‌ها می‌توانند اقدام به اضافه کردن تعدادی از دوستان خود از لیست مخاطبین به عنوان «افراد مورد اعتماد» کنند و از آن طریق اکانت اپل آیدی خود را پس از لاک شدن بازیابی کنند.

تا پیش از این بازیابی اپل آیدی یک پروسه پردردسر و پیچیده بود که کاربران زیادی را در سراسر دنیا با چالش مواجه می‌کرد. اپل آیدی هویت اصلی کاربر در دنیای محصولات نرم افزاری و سخت افزاری اپل به حساب می‌اید. در حقیقت شرکت اپل و تمامی محصولات آن با اپل آیدی کاربران را می‌شناسند و همین موضوع باعث می‌شود تا کاربران به استفاده از اپل آیدی وابستگی کامل داشته باشند.

از طرف دیگر اپل آیدی به دلیل مسايل امنیتی محدودیت‌های ویژه‌ای را ایجاد کرده است تا دست سودجویان برای نفوذ به اطلاعات شخصی کاربران حذف شود. البته همین مسایل امنیتی باعث دردسرهای زیادی برای کاربران هم شده است. اپل ایدی به صورت دوره ای اطلاعات مربوط به احراز هویت را از کاربران خود میپرسد که بسیاری از افراد ممکن است این اطلاعات را فراموش کنند یا به دلیل استفاده از آی پی‌های متفاوت این اطلاعات تغییر و به صورت مداوم پرسیده شوند.

همین مسأله باعث شده تا کاربران با مشکلات زیادی مواجه باشند و شرکت اپل نیز در توسعه آی او اس ۱۵ این مشکلات را به صورت هوشمندانه‌تری برطرف کند.

آی او اس ۱۵ به کاربران این امکان را میدهد که از طریق بخش مخاطبین برخی از افراد را به عنوان اشخاص مورد اعتماد معین کنند. این افراد میتوانند در شرایط ضروری به کاربر کمک کنند تا مشکل را برطرف کنند و دوباره به اپل آیدی دسترسی داشته باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location