سبد خرید خالی‌ست.
macos_mantry

اپل روز گذشته با برگزاری رویداد WWDC، از تغییرات ارائه شده مثل افزودن اپلیکیشن Shortcuts و پشتیبانی از Automator در مک او اس مانتری رونمایی کرد.

با برگزاری کنفرانس WWDC 2021 در هفتم ژوئن، اپل سیستم عامل macOS جدید با عنوان مک او اس مانتری را معرفی کرد. در این رویداد از اپلیکیشن Shortcuts برای مک او اس مانتری نیز رونمایی شد، همچنین گفته شد که آرشیو بزرگی از شورتکات‌های از پیش ساخته شده برای مک ارائه خواهد شد.

مشابه آیفون و آیپد، شورتکات‌ها در مک به کاربران این امکان را می‌دهند که فرایندهای دسترسی و اجرای اپلیکیشن‌های پرکاربرد را با سرعت بیشتری انجام دهند. شورتکات‌ها به طور پیشفرض و با امکان شخصی‌سازی گسترده‌ای در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. کاربران می‌توانند با استفاده از Shortcuts Editor در مک، میانبرها را متناسب با جریان کاری خود تنظیم کنند.

شورتکات‌ها به طور یکپارچه در منوبار، فایندر، اسپات‌لایت و حتی سیری مک او اس مانتری قرار می‌گیرند. اپل اشاره کرده که کاربران می‌توانند Workflowهای خودکارسازی شده را با پشتیبانی کامل در شورتکات‌ها وارد کنند.

در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان سال جاری، اپل با ارتقا سیستم عامل مک او اس بیگ سور و ارائه تغییراتی در آن، مک او اس مانتری را به همراه امکانات بیشتر معرفی کرد.

یکی از مهمترین تغییرات ایجاد شده در مک او اس مانتری، ارائه یک سیستم عامل یکپارچه با رابط کاربری کلی در اکوسیستم اپل است.

مک او اس مانتری به طور یکپارچه امکان کنترل یونیورسال دستگاه های مک و آیپد را ایجاد کرده و به این ترتیب کارها سریع‌تر انجام می‌شوند. سیستم عامل تازه معرفی شده اپل اولین نسخه مک او اسی است که شورتکات‌ها را در سیری پشتیبانی می‌کند.

گفتنی است که مک او اس مانتری به یک مرکز کنترل کننده کامل تبدیل شده، ضمن اینکه پشتیانی از قابلیت Automator همچنان ادامه خواهد یافت.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location