سبد خرید خالی‌ست.
iOS-15

شرکت اپل به تازگی آی او اس ۱۵ را منتشر کرده است و حالا بررسی‌های اخیر نشان داده که در این نسخه جدید امکانی برای مقابله با جاگذاشتن وسایل مهم متصل به ایرتگ در نظر گرفته شده است.

اپلیکیشن مکان یابی Find My در آی او اس ۱۵ از این پس به کاربران خود در مورد جا گذاشتن وسایلی که به ایرتگ متصل هستند حساس خواهد بود و این موضوع را به کاربران خود اعلام می‌کند. به عنوان مثال اگر کیف یک کاربر متصل به ایرتگ باشد و آیفون از آن فاصله بگیرد، سیستم عامل آی او اس 15 این موضوع را به کاربران اعلام می‌کند.

علاوه بر این، کاربران میتوانند یک لوکیشین مشخص را به عنوان مکان قابل انتظار برای قرار گرفتن ابزارهای مربوط به ایرتگ را مشخص کنند و از آن طریق تعیین کننده که در صورت دور شدن ایرتگ از مکان یاد شده نوتیفیکیشن ها موضوع را اطلاع رسانی کنند.

اپل تلاش کرده تا روند کاربری ایرتگ را در توسعه آی او اس ۱۵ و دیگر سیستم عامل های جدید خود بهبود بخشد. نوتیفیکیشن‌هایی که برای دور شدن یک ایرتگ از مکان مشخص نشان داده می‌شوند میتواند حتی به دستگاه‌های شخص ثالثی که در API اپلیکیشن Find My سازگاری کامل داشته‌اند نیز ادامه داشته باشد و کاربران بتوانند از آن طریق امکانات بیشتری را برای مدیریت ابزارها و وسایل خود در اختیار داشته باشند.

شرکت اپل در جریان کنفرانس WWDC 2021 و در کنار رونمایی از سیستم عامل iOS 15 از قابلیت‌های جدیدی در سیستم عامل‌های دیگر خود نیز رونمایی کرد. در جریان این رویداد اپل اشاره‌ای به قابلیت‌های ویژه Find My نکرد، اما اطلاعات نشان داده که این اپلیکیشن رابط کاربری و امکانات بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده است و کاربران می‌توانند در مورد مکان دستگاه‌های مختلف خود مدیریت بهتر و بهینه تری را داشته باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location