سبد خرید خالی‌ست.
Apple--Glazj

مینگ چی کو تنها یک روز پس از برگزاری کنفرانس WWDC 2021 اقدام به انتشار اطلاعاتی در مورد هدست واقعیت افزوده اپل کرده است. بر اساس این گزارش اپل در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۲ میلادی از هدست واقعیت افزوده خود رونمایی می‌کند.

مینگ چی کو در گزارش تحلیلی خود روی برخی از تامین‌کنندگان کلیدی شرکت اپل تمرکز کرده است و اعلام کرده که همکاری اپل با شرکت‌هایی نظیر Genius Electronic Optical در آینده نزدیک منجر به تولید انبوه محصولات مبتنی بر فناوری واقعیت افزوده و واقعیت مجازی خواهد شد. گفتنی است که این شرکت تا پیش از این با فیس‌بوک و سونی نیز برای تولید محصولات مشابه همکاری کرده بود.

بخشی‌ از گزارش تحلیلی مینگ چی کو به این شرح است:

پیش‌بینی می‌کنیم که اپل از یک «نمایشگر متصل روی سر مبتنی بر واقعیت افزوده» در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۲ رونمایی کند. این دستگاه امکان تماشای ویدیو از طریق تجربه واقعیت افزوده را برای کاربران فراهم می‌کند، بر این اساس محصول یاد شده نیاز به لنزهایی ویژه دارد که Genius از تأمین‌کنندگان کلیدی آن خواهد بود.

مدت‌هاست که شایعات مختلف در مورد تصمیم اپل برای توسعه یک هدست واقعیت افزوده منتشر شده است، اما تا به امروز شرکت اپل هیچ نشانه‌ای برای تولید این محصولات در بازار جهانی را به صورت رسمی نشان نداده است. تا پیش از این مارک گورمن و از خبرگزاری بلومبرگ و مینگ چی کو هر دو تأیید کرده بودند که شرکت اپل در تلاش است تا یک هدست واقعیت افزوده را در گام اول برای توسعه دهندگان آماده عرضه کند و یک سال پس از آن، محصولی جدید را به عنوان عینک واقعیت افزوده عرضه کند.

تمامی منابع خبری و تحلیلگران بر این مسأله اتفاق نظر دارند که هدست واقعیت افزوده اپل به عنوان یک دستگاه مستقل آماده تولید نمی‌شود، بلکه اپل این محصول را همانند اپل واچ به عنوان یک دستگاه وابسته به آیفون تولید و توسعه می‌دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location