سبد خرید خالی‌ست.
Apple-music

یک تیزر تبلیغاتی در اپل موزیک نشان داده که تقریبا دو ساعت بعد از اجرای کی‌نوت اصلی در WWDC 2021، اپل یک رویداد ویژه را معرفی کرده است.

در این تیزر تبلیغاتی که در اپل موزیک منتشر شده، نشان می‌دهد تقریبا دو ساعت بعد از اجرای کی‌نوت اصلی WWDC، یک رویداد ویژه «Special Event» هم ارائه خواهد شد.

اپل اعلام کرده که مشخصات بیشتری از قابلیت Spatial Audio را در این رویداد ویژه معرفی خواهد کرد که با پشتیبانی از Dolby Atmos و پخش موسیقی‌ها با کیفیت Audio lossless، آن را در دسترس همه مشترکین اپل موزیک قرار خواهد داد.

در حالی که اپل این قابلیت جدید را در شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن اپل موزیک تبلیغ کرده، ولی اشاره به یک رویداد ویژه و اختصاصی برای معرفی این ویژگی را قبلا اعلام نکرده بود.

کی نوت اصلی و رسمی کنفرانس WWDC 2021 قرار است امشب ساعت ۹.۳۰ دقیقه برگزار شود. سی و دومین کنفرانس توسعه دهندگان جهانی اپل از تاریخ هفتم ژوئن به مدت چهار روز و تا روز یازدهم ادامه خواهد داشت که همانند سال گذشته به دلیل شیوع همه گیری کرونا به صورت دیجیتال برگزار می‌شود. شرکت در این رویداد برای توسعه دهندگان به صورت رایگان و آنلاین است.

انتظار می‌رود در رویداد پیش رو، اپل iOS 15، iPadOS 15، watchOS 8، tvOS 15 و macOS 12 را معرفی کند.

لازم به ذکر است که در کنفرانس WWDC سال گذشته، اپل از تراشه‌های اپل سیلیکون جدید خود رونمایی کرد که به لطف این تراشه عمر باتری دستگاه طولانی شد، با وجود نظرات مثبت نسبت به این تراشه و افزایش کارایی دستگاه، احتمالا اپل در رویداد اخیر تراشه‌های نسل دوم خود را معرفی خواهد کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location