سبد خرید خالی‌ست.
homeOS

نام سیستم عامل homeOS قبل از برگزاری کنفرانس WWDC 2021 در یکی از آگهی های استخدام شرکت اپل دیده شده، البته اپل در مدت زمانی کوتاه نام هوم او اس را از این لیست آگهی حذف کرده است.

در آگهی استخدام اپل که توسط توسعه دهنده «خاویر لاکروت» مشاهده شده، دردو مورد صراحتا به homeOS در کنار سایر سیستم عامل‌های اپل از جمله iOS، watchOS و tvOS اشاره شده است.

در متن آگهی استخدام چنین ذکر شده است:

شما باید بتوانید با سیستم مهندسی اپل کار کنید و روند کار سیستم عامل‌های iOS، watchOS، tvOS و homeOS را یاد بگیرید، همچنین کدهای خود را برای اجرا با روش‌های اپل بهینه کنید. به تیم ما ملحق شوید و یک تمایز واقعی برای طرفداران جهانی موزیک ایجاد کنید.

تیم توسعه فریم‌ورک اپل موزیک مجهز به ابزار تعبیه این سرویس در تمامی پلتفرم‌های موبایل شامل آی او اس، واچ او اس و هوم او اس است.

جالب توجه است که به هوم او اس در آگهی استخدام تحت عنوان پلتفرم موبایل اشاره شده که به نظر می‌‌رسد بیشتر از سیستم عامل‌هایmacOS و tvOS، به آی او اس و واچ او اس وابسته است اما دلیل آن مشخص نیست.

همانند روشی که برای تغییر نام iOS در آیپد به iPadOS و OS X برای تغییر به macOS به کار رفته، سیستم عامل جدید هم احتمالا ری‌برندینگ نرم افزار اسمارت هوم اپل و اپلیکیشن Home و سرویس Homekit است.

مارک گورمن نویسنده خبرگزاری بلومبرگ اوایل سال جاری نیز اشاره کرده بود که اپل در حال حاضر فاقد یک استراتژی یکپارچه برای بازار اسمارت هوم بوده و احتمالا طراحی نرم افزار homeOS می‌تواند پیشگام ارائه استراتژی اسمارت هوم متمرکزتر باشد، همچنین ممکن است موجب یکپارچگی سیستم عامل audioOS هوم پاد و tvOS اپل تی وی بشود.

شایعات نشان می‌دهند که اپل در حال توسعه ترکیبی از دستگاه‌های اپل تی وی و هوم پاد و ترکیب یک هوم پاد دارای نمایشگر است.


مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location