سبد خرید خالی‌ست.
Zoom

آپدیت اپلیکیشن زوم اخیرا برای پشتیبانی از قابلیت Center Stage در جدیدترین مدل‌های آیپد پرو عرضه و در دسترس کاربران قرار گرفت.

مدل‌های آیپد پرو 2021 اپل یک دوربین جلویی التراواید با قابلیت «سنتراستیج» دارد که با استفاده از ویژگی یادگیری ماشینی و بر مبنای حرکت و بزرگنمایی، طی مکالمه‌های تصویری نظیر فیس تایم افراد را در قاب دوربین شناسایی و در یک چارچوب مشخص حفظ می‌کند.

این ویژگی با شناسایی سایر افرادی که به این تماس ملحق شده یا خارج می‌شوند، مطابق با موقعیت دوربین حضور آ‌ن‌ها را در مرکز قاب تنظیم می‌کند.

این قابلیت برای اپلیکیشن‌های کنفرانس ویدیویی شخص ثالث هم طراحی شده و اپل یک API قابل دسترسی برای آن ساخته که اپلیکیشن زوم از آن استفاده می‌کند.

بعد از به‌روز رسانی اخیر، ویژگی Center Stage در سیستم عامل iOS و iPadOS با اپلیکیشن زوم سازگار خواهد شد. با پشتیبانی از این ویژگی کاربران به سادگی می توانند در تماس‌های ویدیویی شرکت کنند. با این اپلیکیشن کاربران در مواردی مثل کلاس درس یا جشن‌ها، نگران خارج شدن خود یا دوستان و خانواده از قاب تماس نخواهند بود.

ناگفته نماند کاربران می‌توانند برای آیپد خود این قابلیت را انتخاب کنند، یعنی در صورتی که کاربران نیاز به جابجایی در طول کنفرانس خود دارند باید این قابلیت را فعال کنند.

نرم افزار زوم برای برگزاری ویدیو کنفرانس‌ها و ارسال پیام‌های گروهی بسیار کاربردی و قابل استفاده است. از زمان شیوع همه گیری کرونا استفاده از این نرم افزار بسیار رایج شده و کاربران آن رو به افزایش بوده است، به خصوص برای کارمندانی که نیاز به دورکاری داشته‌اند و دانش آموزانی که نیاز به آموزش از راه دور داشته‌اند بسیار مناسب بوده است. این اپلیکیشن همچنین برای بهبود روابط اجتماعی آنلاین در جریان همه‌گیری کرونا بسیار سودمند است. گفتنی است که قابلیت Center Stage در آپدیت Zoom 5.6.6 و از طریق اپ استور قابل دسترسی است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location