سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-13

گزارش‌های منتشر شده از مؤسسه کانترپوینت نشان می‌دهد که تعداد آیفون‌های اکتیو شده به ویژه آیفون 12 در سه ماهه اول 2021 نسبت به سه ماه اول 2020 تنها 2% افزایش یافته است.

کانترپوینت اعلام کرده که گسترش آیفون‌های اکتیو شده استراتژی مورد تمرکز اپل نیست، زیرا اپل به دنبال کاهش قیمت متوسط فروش برای افزایش این تعداد نبوده است؛ در حالی که با ثابت نگه داشتن قیمت فروش آیفون، درآمد خوبی از فروش اکسسوری‌ها و خدمات به دست می‌آورد.


مقایسه تعداد آیفون‌های اکتیو شده در سه ماهه اول 2021 نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته نشان داده که فروش اولیه آیفون 12 بهتر از آیفون 11 بوده است، ضمن اینکه فروش مدل‌های میان رده آیفون‌ 12 با فروش آیفون‌های رده پایین SE سال 2020 رقابت می‌کند.

اطلاعات ثبت شده از سهم مدل‌های قدیمی یک نسل نشان می‌دهد که میزان فروش آیفون 11 در سال ۲۰۱۹ بهتر از آیفون‌های XS در سال ۲۰۱۸ بوده است. همچنین آیفون 11 در روزهای اولیه پس از عرضه و حتی بعد از عرضه آیفون 12، سیر خوبی از فروش در بازار را برای خود نگه داشته است.

سهم مدل‌های پرو آیفون‌های جدید در سه ماهه اول 2021 بهبود یافته، ضمن اینکه تعداد آیفون‌های 11 پرو و پرو مکس در سه ماهه اول 2020 حدود 44 درصد در مقایسه با آیفون 12 پرو و پرو مکس با سهم 54 درصدی برای سه ماهه اول سال 2021 بوده است.

طبق همین آمار، آیفون 7 و آیفون 11 به ترتیب در سه ماهه اول 2020 و سه ماهه اول 2021 رتبه اول را در میان آیفون‌های اکتیو شده کسب کرده‌اند.

آخرین آمارها نشان داده که اپل بیش از یک میلیارد آیفون فعال شده داشته که مشابه رقم فروش تعداد آیفون‌های پنج سال گذشته بوده است، احتمالا این رقم شامل می‌تواند دستگاه‌های ریفربیشد و غیر فعال باشد. تخمین زده شده که در بین آیفون‌های فعال، نسبت دستگاه‌های جدید 60% است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location