سبد خرید خالی‌ست.
Apple-tv-4k

تعدادی از کاربران اپل تی وی 4K جدید گزارش کرده‌اند که نمایش‌های تلوزیونی و فیلم‌ها در چند اپلیکیشن به جای استفاده از رزولوشن4K، از کیفیت HD استفاده می‌کنند.

بنابر نظرات منتشر شده توسط برخی از کاربران در بخش پشتیبانی وب‌سایت اپل و کاربران شبکه اجتماعی Reddit، اعلام کرده‌اند که برخی از محتوای ارائه شده در iTunes Movies امکان اجرا با کیفیت 4K را ندارند، این در حالی است که محتوای مورد نظر آن‌‌ها با کیفیت 4K نیز تولید شده است.


گفتنی است که نبود نسخه 4K در اپلیکیشن اصلی TV روی ویدیوهای سرویس‌های شخص ثالث مثل HBO Max و Netflix تاثیر گذار بوده است.

بررسی‌های انجام شده تا پیش از این نشان داده که احتمال ارتباط کابل‌های HDMI با این موضوع رد شده است، زیرا برخی کاربران اپل تی وی 4K نسل قبلی، ست‌تاپ‌باکس جدید را با همان کابل‌های دستگاه قبلی استفاده کرده‌اند و مدل قدیمی چنین مشکلی نداشته است.

بحثی که در بین کاربران وجود دارد این است که ویدیوهایی که با عنوان HD ذکر شده‌اند احتمالا با کیفیت 4K پخش می‌شوند و احتمالاً اپل‌تی‌وی نسل جدید تنها به خاطر یک باگ کاربردی در نرم‌افزار امکان پشتیبانی از این کیفیت را ندارد.

لازم به ذکر است این مشکل در آپدیت tvOS 14.6 و در آخرین نسخه بتا tvOS 14.7 نیز وجود داشته است.

برخی کاربران گزارش داده‌اند که به خاطر این مشکل با بخش پشتیبانی فنی اپل تماس برقرار کرده‌اند، اما متخصصین شرکت اپل تنها پیشنهاد ریست سخت افزار و تغییر کابل را داده‌اند که این موضوع کمکی به آنها نکرده است. در حقیقت هنوز معلوم نیست که راه حل نرم افزاری دقیقی برای رفع این مشکل در دست باشد.

اپل در جریان کنفرانس Spring Loaded از اپل‌تی‌وی 4K نسل جدید رونمایی کرد که به عنوان نسخه‌ای جایگزین برای مدل قبلی است. اولین نسخه این محصول در سال ۲۰۱۷ و در جریان کنفرانس ۱۲ سپتامبر و همزمان با آیفون X رونمایی شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location