سبد خرید خالی‌ست.
iPad-Pro

بعد از مجهز شدن آیپد پرو ۲۰۲۱ به نمایشگرهای mini- LED گزارش‌های تازه نشان می‌دهند که اپل قرار است برخی آیپدهای سال 2022 را با نمایشگرهای OLED عرضه کند.

احتمالا آیپد پرو 12٫9 اینچ اولین تبلت از شرکت اپل خواهد بود که مجهز به نمایشگر OLED شده است و بعد از آن آیپد ایر و در نهایت آیپد پرو 9.7 اینچی در فرایند به‌روز رسانی صفحه نمایش قرار می‌گیرد.

گزارش‌ها همچنین حاکی از این است که اپل در حال افزاش سطح همکاری با سامسونگ و ال جی برای تهیه پنل‌های OLED است و قصد دارد این نمایشگرها را برای برخی آیپدها در سال آینده ارائه دهد.

بنابر اطلاعات وبسایت موسسه تحلیلی IDC، این شرکت سال گذشته 53.2 میلیون آیپد را به فروش رسانده و تا پایان سه ماهه اول سال 2021، 31.7% از سهم بازار را برای خود حفظ کرده است. بر همین اساس اپل بزرگترین نام در بازار جهانی تبلت شده است و تلاش دارد تا محصولات با کیفیت‌تری را آماده تولید برای سال آینده کند.

در نوامبر سال گذشته گزارشی از همین موسسه تحلیلی، پیشبینی کرد که اپل در سال 2021 حداقل یک آیپد پرو را به نمایشگر mini-LED مجهز خواهد کرد و در سال 2022 به سمت پنلهای OLED حرکت خواهد کرد. همچنین برخی دیگر از تحلیلگران این صنعت اشاره کرده‌اند که اپل تا سال 2022 آیپد پرو دارای نمایشگر OLED را ارائه نخواهد کرد.

اوایل امسال نشریه دیجیتایمز اشاره کرد که یک پنل OLED ارتقا یافته برای آیپد در آستانه تولید است، در حالی که آیپدهای فعلی اپل با استفاده از پنل LCD تولید می‌شوند.

به نظر می‌رسد به زودی یک پنل OLED به محصولات سخت افزاری اپل اضافه می‌شود. گزارش‌ها نشان می‌دهند که اپل قصد دارد مکبوک‌های آینده خود را به نمایشگر OLED مجهز کند. با این وجود بعید به نظر می‌رسد که این نمایشگرها را برای مک بوک‌های 14 و 16 اینچی به کار ببرد زیرا فعلا از صفحه نمایش LED استفاده می‌کند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location