سبد خرید خالی‌ست.
Podcast

شرکت اپل در جریان کنفرانس Spring Loaded اعلام کرده بود که سرویس پول اپل پادکست به زودی آماده عرضه به کاربران می‌شود این در حالی است که این سرویس تا ماه ژوئن به تعویق افتاده است.

اپل از طریق منابع خبری رسمی خود اعلام کرده که عرضه سرویس‌های پولی اپل پادکست در ماه ژوئن آغاز خواهد شد.در حقیقت اپل با دو ماه تأخیر این سرویس را نسبت به گذشته آماده عرضه کرده است . سرویس پادکست‌های پولی به تولید کنندگان محتوا این امکان را میدهد تا از طریق پادکست‌های تولید شده خود امکان کسب درآمد داشته باشند و از آن طریق سرویس‌های مختلفی را در اختیار کاربران قرار دهند.

شرکت اپل اعلام کرده که این قابلیت از ماه ژوئن در اختیار تمامی کاربران و تولید کنندگان پادکست قرار خواهد گرفت تا از آن طریق یک کسب و کار جدید در حوزه سرویس‌های اپل در اختیار همگان قرار گیرد. گفتنی است که شرکت اپل اعلام کرده که تأخیر یاد شده به منظور بهینه‌سازی و بهبود روند استفاده از اپل پادکست بوده است و این کمپانی تلاش کرده تا مشکلات احتمالی در این سرویس را به طور کامل برطرف کند. این سرویس از هفته آینده به صورت لایبری‌های جدید برای پادکست‌های پولی آماده عرضه به کاربران خواهد شد.

گفتنی است که شرکت اپل در حال حاضر اطلاعات دقیقی از تاریخ مشخص برای عرضه این سرویس به کاربران نداده است و معلوم نیست که این سرویس پیش از کنفرانس WWDC 2021 آماده عرضه می‌شود یا شرکت اپل آن را پس از برگزاری آن آماده عرضه به کاربران خواهد کرد.

گفتنی است که کنفرانس جهانی توسعه دهندگان در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ آماده برگزاری خواهد شد و شرکت اپل طی آن از نسخه‌های جدید نرم‌افزارها و سیستم عامل‌های خود رونمایی خواهد کرد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location