سبد خرید خالی‌ست.
Jony-Ive

با وجود اینکه جانی ایو در سال ۲۰۱۹ میلادی از شرکت اپل جدا شد و سمت خود به عنوان مدیر تیم طراحی صنعتی شرکت اپل را رها کرد، مجله Wired به تازگی اعلام کرده که او در فرایند طراحی آیمک ۲۰۲۱ نقش داشته است.

جانی آیو بدون شک یکی از معروف‌ترین افراد در شرکت اپل بود و جدایی او سروصدای زیادی را در میان طرفداران این شرکت و خبرگزاری‌های مختلف ایجاد کرد. در این میان، بسیاری از افراد بر این باور هستند که او دیگر با اپل همکاری نمی‌کند و محصولات اخیر شرکت اپل دیگر تحت نظارت او تولید نمی‌شوند. با این حال مجله وایرد در گزارش اخیر و البته کوتاهی ادعا کرده که آیو در روند توسعه و طراحی آیمک ۲۴ اینچ نقش داشته است.

این موضوع توسط شرکت اپل نیز تأیید شده و این کمپانی نیز اعلام کرده که ایو در زمینه طراحی ایمک‌های جدید نقش داشته است. البته اپل اعلام کرده که جانی آیو برای مدتی کوتاه در طراحی آیمک نقش داشته است.

همچنین شرکت اپل هنوز مشخص نکرده که جانی آیو در زمانی که برای این کمپانی کار می‌کرده اقدام به طراحی آیمک ۲۰۲۱ کرده یا طی یک پروژه برون‌سپاری‌شده اپل سفارش تولید این محصول را به شرکت خصوصی جانی آیو ارائه داده است. اپل در پاسخ به سوال‌هایی که خبرنگاران در مورد این موضوع پرسیده‌اند، ادعاهای مطرح شده را تائید یا رد نکرده است.

مجله وایرد ادعا کرده که اپل دلایل مختلفی برای همکاری با جانی آیو داشته است. آیو هرچند که از اپل جدا شده اما از سال ۲۰۱۹ به بعد روی طراحی آیمک‌های جدید کار کرده است. طراحی سخت افزاری یک فرایند طولانی است و پیدا کردن ردپای جانی ایو در طراحی آیمک‌های جدید نیز مسأله شگفت‌آوری نخواهد بود. با وجود این به نظر می‌رسد که شرکت اپل هنوز تمایلی برای طراحی آیمک‌ها توسط افراد دیگر را ندارد.

گفتنی است که جانی آیو، در حقیقت خالق و ایده‌پرداز اصلی آیمک‌ها از سال ۱۹۹۸ به حساب میاید و تمامی کامپیوترهای رومیزی شرکت اپل را تاکنون او طراحی کرده است. بر این اساس همکاری اپل با او حتی پس از قطع همکاری در سال ۲۰۱۹ مسئله‌ای کاملاً منطقی به حساب می‌آید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location