سبد خرید خالی‌ست.
BitCoin-Apple

شرکت اپل در حال استخدام یک مدیر توسعه کسب و کار فعال و با تجربه در زمینه ارزهای دیجیتال و روش‌های پرداخت مبتنی بر آن است.

در آگهی استخدام جدیدی که در وب‌سایت CoinDesk منتشر شده مشخص شده که شرکت اپل در تلاش است تا افرادی با تجربه را در حوزه ارزهای دیجیتالی استخدام کند و از آن طریق امکاناتی ویژه را احتمالا در سرویس‌های خود آماده عرضه به کاربران کند.

این وب‌سایت در نتیجه گزارش مربوط به آگهی استخدام اپل اعلام کرده که بخش کاری اپل برای توسعه کیف‌های پول، سیستم‌های پرداخت و مسائل تجاری در حال پیداکردن راه‌کارهایی برای مدیریت توسعه کسب و کارهای جدید است و تصمیم دارد تا راه‌کارهایی جدید برای پرداخت را از طریق همکاری با موسسه‌های مالی ایجاد کند. اپل تاکیید کرده که برای توسعه یک چارچوب‌ کاری و مدل کسب و کار جدید است که به عنوان جایگزین برای پرداخت کاربران ارائه دهد.

شرکت اپل در حال انجام فعالیت‌هایی جدی در زمینه رمز ارز است و برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که در آینده نزدیک حتی ممکن است این شرکت به فکر توسعه یک رمز ارز اختصاصی برای خود باشد و آن را در اختیار کاربران و سرمایه‌گذاران قرار دهد.

شرکت اپل اعلام کرده که فعلا فعالیت زودهنگام و حساب نشده روی رمز ارزها انجام نمی‌دهد و دست کم پنج سال را برای توسعه یک تجربه طولانی در زمینه رمز ارزها و ایجاد راهکارهای پرداخت جایگزین صرف خواهد کرد. به نظر میرسد که شرکت اپل در تلاش است تا با همکاری برخی از شرکت‌های بزرگ فناوری امکان خرید و فروش رمزارزها به عنوان راهکارهایی برای پرداخت را ایجاد کند تا کاربران بتوانند از درگاه‌هایی ایمن امکان استفاده از این سرویس‌ها را داشته باشند و محدودیت‌ها و ریسک‌های امروزی در تراکنش را تجربه نکنند.

اپل از سال ۲۰۱۹ میلادی فرایند عرضه کارت‌های اعتباری مبتنی بر سرویس پرداخت Apple Pay را با همکاری موسسه گلدمن ساکس انجام داد و حالا تصمیم دارد تا به یک موسسه قدرتمند در حوزه فناوری‌های نوین پرداختی تبدیل شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location