سبد خرید خالی‌ست.
2

دوشنبه هفته جاری آخرین مرحله دادگاه رسیدگی به شکایت اپیک گیم علیه اپل برگزار شد و حالا وب‌سایت TheVerge با تصویرپرداز این دادگاه مصاحبه کرده و برخی از نقاشی‌های او را منتشر کرده است.

بر اساس قانون بعضی از کشورها، از جمله آمریکا، ورود دوربین و ابزارهای ثبت و ضبط تصاویر به دادگاه ممنوع است و هیچ یک از رویدادهای دادگاه نباید به صورت صوتی و تصویری ضبط شوند. همین موضوع باعث می‌شود تا افرادی حرفه‌ای برای نقاشی آنچه در حال رخ دادن است به کار گرفته شوند تا از آن طریق افرادی که بیرون دادگاه حضور دارند اتفاقات را مشاهده کنند.

Vicki Behringer هنرمند و تصویرگر نقاشی‌های جلسه دادگاه اپل است که رویدادهای مختلف دادگاه را به تصویر کشیده است. برخی از این رویدادها که او تصویر آن‌ها را به ثبت رسانده مربوط به حضور تیم سوئینی در جایگاه شهود دادگاه است. از طرف دیگر تیم کوک و کریگ فدریگی نیز در جایگاه شهود حاضر شده اند و قاضی و وکلا از او نیز سوالاتی را پرسیده‌اند.  

سوئینی در طول این دادگاه تلاش داشت تا اپل را مجبور به بازگرداندن بازی‌هایی نظیر فورتنایت به اپ استور کند و از طریق دیگر شرکت اپل همچنان روی سیاست‌های خود پافشاری می‌کرد که این موضوع در نهایت به نفع خواسته‌هایی که شرکت اپل داشت به پایان رسید.  

Vicki Behringer در مصاحبه اخیر با The Verge اعلام کرده که تمامی این نقاشی‌ها را در کمتر از یک ساعت و نیم انجام داده است و به دلیل محدودیت‌های زمانی باید این تصاویر را خیلی سریع به خبرگزاری‌های مختلف تحویل می‌داده است.  

او همچنین از تجربه‌های شخصی خود در دادگاه‌هایی که اپل در آن‌ّا حضور داشته نیز سخن به میان آورده است. او اعلام کرده که تا پیش از این بارها تصویر فیل شیلر را در دادگاه کشیده و از توضیحاتی که او در مورد تاریخچه شرکت اپل می‌داده لذت می‌برده است.  

در نهایت او اعلام کرده که از توضیحاتی که وکلای اپل در دادگاه می‌دادند بسیار راضی بوده است و اعتماد به نفس تیم کوک به عنوان مدیرعامل شرکت اپل را تحسین می‌کند.  

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location