سبد خرید خالی‌ست.
Remote_siri

اپل به این بهانه که ریموت کنترل سیری برای اپل تی وی آن‌قدر ضخیم است که گم نشود، ایرتگ را در آن قرار نداده است.

اپل فناوری ایرتگ خود را در ریموت کنترل سیری اپل تی وی قرار نداده است. Tim Twerdahl نایب رئیس بخش اپل تی وی قانع‌کننده‌ترین جواب را به سوالات در مورد عدم قرار دادن ایرتگ در اپل تی وی داده و گفت که ریموت کنترل این دستگاه به اندازه کافی ضخیم است و لازم نیست نگران گم شدن آن بود.

یکی از سوال‌هایی که در مورد ریموت کنترل اپل تی وی از او پرسیده شده این است که آیا تا به حال به فکر اضافه کردن فناوری مثل ایرتگ در ریموت کنترل سیری شده است یا اپل هرگز به آن فکر نکرده است؟

مدیر بخش توسعه اپل تی وی درشرکت اپل طی این مصاحبه گفت که بسیاری از کاربران و از جمله آن‌ها او ریموت کنترل را زیر مبل، کاناپه یا بالش گم می‌کنند و تعبیه یک ایرتگ یا فناوری مشابه آن می‌تواند ایده‌ای خوب باشد، البته اپل شبکه Find My را بیشتر برای موارد گم شده در خارج از خانه طراحی کرده است.

Tim Twerdahl گفته که از ایرتگ و تراشه U1 و قابلیت‌ها آن‌ها بسیار هیجان زده است و با قدرت شبکه Find My و با همکاری و کمک یک میلیارد دستگاه در سراسر جهان برای یافتن اشیایی که گم شده می‌توان امکاناتی ویژه را برای کاربران ایجاد کرد. با این حال اپل ریموت کنترل اپل تی وی را کمی ضخیم‌تر ساخته تا از گم شدن‌های متعدد آن جلوگیری کند.

قرار ندادن ایرتگ در ریموت کنترل اپل تی وی شاید به دلیل افزایش باتری باشد و کاربر را مجبور به شارژ متعدد ریموت کنترل کند. دلیل دیگر این است که شکل اصلی ریموت در تیم طراحی شرکت اپل نهایی شده بود و نمی‌شد پس از عرضه ایرتگ، بدنه ریموت را تغییر داد.

با وجود این ادعاها بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که تعبیه قابلیت‌های ایرتگ در ریموت کنترل برای ردیابی آن در شبکه Find My می‌توانست بسیار کاربردی باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location