سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Store-Steal

یک مرد ۲۰ ساله اهل تگزاس به دلیل عضویت در یک باند دزدی ایفون از اپل استورهای متعدد در سال ۲۰۱۸ به دو سال حبس محکوم شده است.

در سال ۲۰۱۸ مجموعه‌ای از دزدی‌ها از اپل استورهای جنوب غرب آمریکا رخ داد که خبر آن‌ها در بسیاری از نقاط جهان سروصدا ایجاد کرد. این دزدی‌ها حتی تا جایی پیش رفت که تصاویر متعدد از دوربین مدار بسته فروشگاه‌ها و حتی تصاویری از مردم که در أطراف اپل استورها بودند نیز توسط خبرگزاری‌های مختلف منتشر شده بود.

شرکت اپل در آن زمان اعلام کرده بود که محدودیت‌های ویژه‌ای را برای استفاده از آیفون‌های دزدی شده در نظر می‌گیرد تا این محصولات در صورت روشن شدن به صورت خودکار قفل شوند و در هیچ جای دنیا قابل استفاده نباشند.

در این میان مشخص شده که یکی از سارقان این مجموعه دزدی‌ها در سال ۲۰۱۸ دستگیر شده است. اتهام او شرکت در دزدی‌های سازمان‌یافته میان ایالتی است که همگی آن‌ها در اوایل سال ۲۰۱۸ به فروشگاه‌های رسمی شرکت اپل انجام شده بود. این مرد پس از آن دستگیر شده بود که چهره‌ی او در برخی از ویدیوهای ضبط شده از دوربین‌های مداربسته و حتی ویدیوهای گرفته شده از مردم به تشخیص داده شده بود.

تصاویری دوربین‌ها این مرد را به همراه سه نفر از همدستانش تشخیص داده بودند که در نهایت باعث دستگیری همگی آن‌ها شده بود. محکومیت این فرد البته فقط به دو سال محدود نمی‌شود و او به خاطر ارتکاب جرائم دیگر نیز محکومیت دریافت کرده و باید به مدت سه سال در زندان باقی بماند.

گفتنی است که شرکت اپل از سیستم‌های امنیتی ویژه‌ای استفاده می‌کند که در صورتی مشخص شود که دستگاه دزدی است، عملکرد آن با اختلال مواجه می‌شود و به حالت Lost Mode می‌رود. این موضوع باعث می‌شود تا هیچ فردی نتواند از آن دستگاه‌ها به صورت عادی استفاده کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location