سبد خرید خالی‌ست.
fake-airpods

یک محموله شامل ۳۶ هزار ایرپاد تقلبی که از چین قرار بود وارد خاک آمریکا شود، توسط مقامات این کشور در نقاط مرزی ضبط شد.

مقامات آمریکایی این محموله را به دلیل نقض قوانین کپی رایت و زیرپاگذاشتن قوانین ثبت اختراع و تولید محصولات در کشور آمریکا ضبط کرده اند و اجازه ورود آن‌ها به بازار آمریکا را نداده‌اند. این محموله نه تنها ظاهر ایرپاد اصلی را بلکه لوگوی شرکت اپل را در بسته بندی خود نیز تقلید کرده بود که این موضوع به معنای نقض قوانین انحصار و استفاده از نام‌های تجاری به حساب می‌آید.

در تاریخ ۱۱ تا ۱۳ ماه مه سال جاری میلادی این محموله از ایرپادهای تقلبی که ارزشی نزدیک به ۷.۱۶ میلیون دلار داشته به صورت تدریجی و در سه بار جداگانه وارد خاک آمریکا شده است.

مقامات بررسی‌کننده فعالیت‌های مرزی در خاک آمریکا اعلام کرده اند که سه محموله جداگانه را پیدا کرده اند که ده‌ها هزار ایرپاد تقلبی را با برند اپل انتقال داده و تلاش داشتند تا آن‌ها را وارد خاک آمریکا کنند. در این میان، این محموله توسط مقامات گمرکی ضبط شده و اجازه ورود آن‌ها به بازار داده نشده است.

تخمین‌های انجام شده حاکی از آن است که این محموله در صورت فروش بیش از هفت میلیون دلار برای فروشندگان خود درآمدزایی داشت. اپل مدت‌ها است که طی رایزنی‌های متعدد در تلاش است تا امکاناتی را برای محدودسازی روند تولید، فروش و عرضه محصولات تقلبی ایجاد کند. این شرکت بارها با مقامات دولتی کشورهای مختلف در مورد عرضه محصولات و اکسسوری‌های تقلبی رایزنی کرده و تلاش کرده تا جلوی فعالیت سودجویان در این زمینه را بگیرد.

شرکت اپل در حال حاضر در تلاش است تا محصولات اورجینال و اصلی خود را در بازار کشورهای مختلف عرضه کند تا کاربران با نهایت کیفیت ممکن بتوانند تجربه استفاده و فعالیت از محصولات دیجیتالی را در دنیای فناوری داشته باشند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location