سبد خرید خالی‌ست.
M1X

برخی شنیده‌های اخیر حاکی از آن است که اپل برای تولید مک بوک پرو ۲۰۲۱ از تراشه بهینه یافته M1X استفاده خواهد کرد.

گزارش اخیر وب‌سایت ‌9to5mac حاکی از آن است که M1X به‌عنوان نسخه‌ای بهینه‌سازی شده برای کامپیوترهای مک عرضه شده در سال ۲۰۲۱ میلادی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این وب‌سایت اعلام کرده که به اطلاعاتی ویژه در مورد تلاش اپل برای تولید کامپیوترهای مک در سال ۲۰۲۱ دست یافته است که نشان می‌دهد تراشه پردازشی به کار رفته در مک ۲۰۲۱ با نام M1X شناخته خواهد شد.

این وب‌سایت هر چند که هیچ اطلاعات دقیقی از مشخصات پردازش و قدرت این تراشه ارائه نداده، اما ادعا کرده که M1X نسخه‌ای بهینه‌سازی شده از تراشه M1 است که در سال ۲۰۲۰ میلادی برای کامپیوترهای مک مبتنی بر اپل سیلیکون آماده عرضه شده بود.

در بخشی از گزارش این وب‌سایت آمده که M1X نسخه بهینه سازی شده از M1 است که دارای پردازنده مرکزی و گرافیکی بهینه‌سازی شده به همراه پشتیبانی از تعداد هسته‌های بالاتر است. این وب‌سایت در گزارش خود ادعا کرده که شرکت اپل در تولید و طراحی مک بوک پرو ۲۰۲۱ طراحی بدنه را به گونه‌ای تغییر می‌دهد که کاربران می‌توانند به پورت‌های کاربردی بیشتری دسترسی داشته باشند. امکان اتصال کابل HDMI در کنار شارژر مگ‌سیف به همراه سه پورت تاندربولت ۳ در سایز USB-C در این طراحی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تا پیش از این ادعاهای منتشر شده توسط 9to5mac توسط برخی از تحلیلگران و از جمله آن‌ها جان پروزر نیز تائید شده بود. پروزر ادعا کرده بود که شرکت اپل در تلاش است تا در سال جاری میلادی اقدام به رونمایی از نسخه‌ای بهینه‌سازی شده از تراشه‌های پردازشی خود کند و تمایلی برای رونمایی از تراشه‌ای با عنوان M2 را ندارد. پروزر همچنین ادعا کرده بود که شرکت اپل در سال ۲۰۲۱ میلادی برخی از پورت‌‌‌های کاربردی که از سال ۲۰۱۶ از مک بوک پرو‌ها حذف شده بودند را باز خواهد گرداند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location