سبد خرید خالی‌ست.
TLOU

ناتی داگز پس از چند ماه انتظار بالاخره نسخه ۶۰ فریم بر ثانیه بهینه‌شدهTLOU 2 را برای پلی استیشن ۵ منتشر کرده است و تصمیم دارد تا این بازی را به زودی برای کاربران نسل نهمی کنسول‌های سونی عرضه کند.

نسخه ۱.۰۸ پچ TLOU 2 برای پلی استیشن محدودیت ۳۰ فریم بر ثانیه را برای اجرای این بازی حذف می‌کند و امکان اجرای آن را با کیفیت بالاتر و تاثیرگذاری بیشتر ارائه می‌دهد.

این بهینه‌سازی به زودی و به صورت تدریجی در اختیار کاربران پلی استیشن ۵ قرار خواهد گرفت و آن‌ها می‌توانند پچ یاد شده را برای اجرای با کیفیت‌تر بازی‌ها مورد استفاده قرار دهند.

از زمان عرضه پلی استیشن ۵ تاکنون بسیاری از کاربران منتشر عرضه بازی‌های بهینه‌سازی شده برای این کنسول بوده‌اند، با این حال خبر نه چندان خوشایند این بود که بسیاری از بازی‌های انحصاری در همان زمان عرضه به صورت ویژه امکان اجرای بازی‌ها با کیفیت ۶۰ فریم بر ثانیه را نداشتند. این موضوع باعث شده بود تا بسیاری از کاربران نارضایتی خودشان را ابراز کنند.

حال ناتی داگز به عنوان شرکت سازنده لست آف آس ۲ در پستی جدید در بلاگ رسمی این شرکت اعلام کرده که کاربران امکان دسترسی به فریم ریت‌های مختلف را دارند و میتوانند این بازی را با کیفیت بصری بهتری اجرا کنند.

لست آف آس ۲ یکی از محبوب‌ترین بازی‌های انحصاری پلی استیشن است و همین موضوع نیز باعث شده تا بسیاری از کاربران منتظر بهینه‌سازی‌های ویژه برای این بازی باشند. گفتنی است که این بازی قرار است به صورت بهینه و با کیفیت قابل قبول در روزهای آینده در اختیار کاربران پلی استیشن ۵ قرار بگیرد که زمان عرضه آن برای کاربران مختلف ممکن است متفاوت باشد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location