سبد خرید خالی‌ست.
Apple_park

فیل شیلر یکی از مدیران با سابقه شرکت اپل در جریان شهادت در دادگاه اپیک گیمز علیه اپل گفت که مرکز توسعه‌دهندگان در محوطه اپل پارک در حال ساخت است.

فیل شیلر جزئیات بیشتری درباره پروژه تاسیس مرکز توسعه دهندگان در اپل پارک ارائه نکرده، ضمن اینکه اپل هم قبلا به این موضوع اشاره نکرده و به همین دلیل اطلاعات زیادی در دست نیست.

اپل در گذشته Labs Developer Compatibility را برای توسعه دهندگان Mac OS X ساخته بود، همچنین ممکن استDeveloper Center عملکرد مشابهی ارائه دهد.

لابراتور توسعه سازگاری اپلیکیشن‌ها امکان دستیابی به تسهیلات اپل در کوپرتینو، کالیفرنیا یا توکیوی ژاپن را در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌دهند تا با استفاده از این امکانات، نرم افزار یا محصولات سخت افزاری شرکت را برای سازگاری قابل اطمینان با طیف وسیعی از دستگاه‌های اپل آزمایش کنند.

لابراتور توسعه سازگاری اپلیکیشن‌ها که تا پیش از این روند کاری آن متوقف شده بود با دریافت هزینه 99 دلار اجازه فعالیت تا 10 توسعه دهنده به همراه 500 دستگاه مجزا را ارائه می‌داد.

Developer Center اپل احتمالا به توسعه دهندگان اجازه بازدید از اپل پارک را برای آزمایش اپلیکیشن‌ها و کار با مهندسان اپل برای رفع باگ‌ها و اجرای قابلیت‌های جدید خواهد داد.

اپل پارک دومین عمارت قابل توجه در کوپرتینوی کالیفرنیا است که به دلیل طراحی منحصر به فرد اغلب به عنوان سفینه فضایی از آن یاد می‌شود و از سال 2013 تا 2017 ساخت آن طول کشید.

در کنار ساختمان اصلی که 13000 کارمند را در خود جای می‌دهد یک سالن زیرمینی برای میزبانی از رویدادها، یک مرکز تناسب اندام، یک کافه، یک مرکز بازدید کننده برای مشتریانی که از اپل استور بازدید می‌کنند، پارکینگ زیرزمینی و دو مرکز تحقیق و توسعه وجود دارد.

اپل پارک توسط استیو جابز مدیر عامل و بنیانگذار شرکت و با همکاری نورمن فاستر طراحی و تاسیس شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location