سبد خرید خالی‌ست.
Powerbeats

کاربران اپل که دستگاه پاوربیتس 2 معیوب داشته‌اند براساس یک دادخواست دعوی طبقاتی در حال دریافت جبران خسارت از اپل هستند.

بنا به اظهارات کاربرانی که از Powerbeats 2 استفاده کرده‌اند، مشخص شد که این هدفون‌ها معیوب بوده و حتی بعد از کمی استفاده از دستگاه شارژ آن تمام می‌شود.

شاکیان پرونده ادعا کرده‌اند که اپل این دستگاه را به اشتباه معرفی کرده است، از جمله به مواردی مثل عمر باتری و مقاوم بودن در برابر آب و عرق اشاره شده است.

هدفون‌های پاور بیتس 2 اولین بار در سال 2015 معرفی و عرضه شد و حداقل اشکالی که از این دستگاه مشاهده شد مربوط بهقرار گرفتن در معرض رطوبت بود. اپل همچنین بی‌مسئولیت طی مدت ضمانت یکساله در تعویض یا تعمیر دستگاه پاور بیتیس معیوب متهم شد.

قبل از اینکه پرونده در دادگاه رسیدگی شود، اپل با پرداخت 9.75 میلیون دلار به عنوان جبران خسارت به صاحبان این هدفون‌ها برای حل و فصل این شکایت‌ها موافقت کرد.

هنگام موافقت با پرداخت غرامت، اپل گفت که تمام این ادعاها را تکذیب کرده برای جلوگیری از دادخواست‌های گران قیمت این مبلغ را پرداخت می‌کند.

این توافقنامه در ژانویه 2021 تصویب شد و بعد از کسر حق‌الزحمه وکلا و هزینه‌های مربوط به فرم‌های دادخواست از پولی که اپل پرداخت کرده، باقی مانده را بین شاکیان تقسیم کردند.

لازم به ذکر است همه افرادی که پاوربیتس 2 را قبل از دوم اوت 2020 خریداری کرده‌اند مشمول دریافت این تسویه حساب می‌شوند.

شرکت بیتس متعلق به اپل بوده و محصولات رده بالای این شرکت بسیار پرطرفدار است. پاوربیتس با طراحی بسیار کاربردی عرضه شده که دارای قسمت داخل گوش و بخشی که پشت گوش قرار می‌گیرد. هدفون‌ها از طریق بی‌سیم صدا را دریافت می‌کنند ولی هر دو هدفون با یک کابل به هم متصل شده‌اند.

به دلیل داشتن قلاب پشت گوش و کابل دور گردن تقریبا روی گوش ثابت می‌مانند و نمی‌افتند. این هدفونها صدا را با کیفیت انتقال داده و چون به خوبی در گوش قرار می‌گیرند ویژگی حذف نویز فعال را به گون دیگری ارائه می‌دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location