سبد خرید خالی‌ست.
Parler

اپل اپلیکیشن پارلر را به دلیل نقض قوانین اپ استور به حالت تعلیق درآورد و بعد از چند ماه اجازه برگشت به آن داده است.

اپلیکیشن پارلر در ماه ژانویه از اپ استور حذف شد زیرا اپل بر این باور بود که پارلر توانایی کامل برای ایجاد معیارهای قابل قبول در تشخیص تهدیدها و حفظ امنیت کاربران را ندارد و خطر واقعی برای امنیت عمومی محسوب می‌شود.

همچنین اپل گفته که شکایت‌های زیادی در مورد محتوای قابل اعتراض در این اپلیکیشن پیدا کرده که مبتنی بر برنامه ریزی، هماهنگی و تسهیل فعالیت‌های غیر قانونی استفاده شده، ضمن اینکه کارهایی که برای اصلاح یا جلوگیری از انتشار محتوای خطرناک انجام داده کافی نبوده است.

بعد از حذف این اپلیکیشن از پلتفرم اپ استور، اپل طی نامه‌ای به پارلر گفته تا وقتی که محتوای خود را اصلاح و به روز نکند تا مطابق با دستورالعمل‌های بررسی اپ استور باشد حق برگشت به این سیستم را ندارد.

در 14 آوریل اپل در نامه‌ای به سناتور مایک لی گفته که اپلیکیشن پارلر محتوای خود را اصلاح کرده و از نظر شرکت این تغییرات برای برگشت به اپ استور کافی به نظر می‌رسد.

بنابر اظهارات واشنگتن پست، پارلر الگوریتمی برای اصلاح آن ایجاد کرده که از طریق آن می‌تواند گفتارهای مبتنی بر تنفر پراکنی را پنهان کند و به این صورت از قوانین اپ استور تخلف نخواهد کرد.

کاربرانی که از راه‌های دیگری مثل مرورگرها به پارلر دستیابی دارند، می‌توانند نسخه‌ای با اصلاحات کمتر برای این پلتفرم پیدا کنند.

لازم به ذکر است که اپلکیشن پارلر یک رسانه اجتماعی با دیدگاه خنثی است که خود را به رعایت آزادی بیان، گفتمان مدنی و حفظ حریم خصوصی کاربر متعهد می‌دانسته است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location