سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch-Signtime

شرکت اپل امروز اقدام به ارائه لیستی از قابلیت‌های احتمالی جدید در ساعت‌های هوشمند خود کرده که بر اساس آن می‌توان به این نتیجه رسید که اپل واچ به زودی امکان کنترل از طریق اشاره‌های دست را پیدا می‌کند. همچنین آیفون و اپل واچ از زبان ناشنوایان پشتیبانی خواهند کرد

در پست جدیدی که بخش Newsroom وب‌سایت رسمی شرکت اپل منتشر کرده مشخص شده که این کمپانی در حال ارائه امکاناتی جدید به کاربران است تا از آن طریق بتوانند به شکلی آسان‌تر با دستگاه‌های هوشمند ارتباط برقرار کنند.

سرویس جدید اپل با عنوان SignTime در تاریخ ۲۰ مه ۲۰۲۱ آماده عرضه در اپ استور میشود و از آن طریق کاربران می‌توانند با زبان اشاره با دستگاه‌ها ارتباط برقرار کنند.

ساین‌تایم یک سرویس اختصاصی برای دستگاه‌های اپل نیست، بلکه یک قابلیت نرم‌افزاری است که به کاربران دارای معلولیت‌های بینایی، شنوایی و کلامی کمک می‌کند تا به شکلی آسان‌تر با یک‌دیگر ارتباط برقرار کنند. در این نوشته آمده که اپل به ارائه حق برابر به تمامی کاربران با هر نوع توانایی باور دارد و این موضوع را در صنعت توسعه محصولات خود نیز گسترش داده است.

این بستر نرم افزاری در حال آماده سازی و توسعه است و تا پایان سال ۲۰۲۱ میلادی آماده عرضه در اپل واچ، آیپد و آیفون می‌شود.

کاربران همچنین بخش توسعه Accessibility را نیز با تغییراتی ویژه دریافت خواهند کرد تا کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر و کاربردی‌تر امکان دسترسی به محصولات هوشمند مختلف شرکت اپل را داشته باشند.

این قابلیت در آینده نزدیک باعث می‌شود تا کاربران بتوانند با استفاده از اشاره‌های دست امکان کنترل اپل واچ را نیز داشته باشند، اما هدف اصلی این قابلیت ارائه راهکاری مناسب برای مدیریت و بهینه‌سازی روند تشخیص زبان اشاره برای ناشنایان است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location