سبد خرید خالی‌ست.
Mac-Pro

خبرگزاری بلومبرگ به تازگی گزارشی مفصل از پیش بینی‌های خود در مورد محصولات جدید شرکت اپل در دسته‌بندی مک را ارائه داده است که بر اساس آن مک پرو ۲۰۲۱ قرار است مجهز به ۳۲ هسته پردازش قوی و ۱۲۸ هسته گرافیکی شود.

مارک گورمن در توضیحات خود نوشته که مک پرو ۲۰۲۱ رده بالااز نظر ظاهری هیچ فرقی با مک پروی معرفی شده در سال ۲۰۱۹ ندارد اما پردازنده مرکزی و گرافیکی آن تغییر کرده و از سری M شده است. اپل تحت پروژه‌ای با نام Jade 4C-Die در حال بازطراحی مک پرو است و تصمیم دارد بین ۲۰ تا ۴۰ متغییر برای این محصول در نظر بگیرد. بالاترین مدل این محصول دارای ۸، ۱۶ یا ۳۲ هسته پردازش قوی است. این محصولات همچنین ۶۴ تا ۱۲۸ هسته پردازش گرافیکی دارند که امکان پردازش بهینه‌تر را برای کاربران فراهم می‌آورد.

این اطلاعات نشان می‌دهد که مک پرو ۲۰۲۱ نسبت به نسل گذشته قدرت بسیار بیشتری برای پردازش‌های موازی خواهد داشت و عملکرد‌ آن بسیار سریع‌تر خواهد بود. مک پرو ۲۰۱۹ رده بالا در بالاترین حالت ممکن دارای ۲۸ هسته پردازشی هستند که توسط شرکت اینتل طراحی و توسعه داده شده است.

با این حال شرکت اپل در تلاش است تا با توسعه و ساخت این محصولات جدید قدرت کامپیوترهای مک پرو با پردزانده‌های اپل سیلیکون را به رخ محصولات رقیب بکشاند. اپل همچنین در تلاش است تا با تولید این محصول نشان دهد که پروژه‌ی بلند‌پروازانه‌اش با عنوان اپل سیلیکون باعث بهبود روند پردازش و قدرت کامپیوترهای مک خواهد شد.

با وجود تمامی این مسائل شرکت اپل تصمیمی برای تغییر ظاهر مک پروها در سال ۲۰۲۱ ندارد و برخلاف آیمک‌ها تغییری در آن‌ّها ایجاد نخواهد کرد.

بلومبرگ هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد عرضه این مدل جدید از کامپیوترهای توسط اپل ارائّه نداده است اما پیش‌بینی می‌شود که اپل در جریان WWDC 2021 از این محصول رونمایی کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location