سبد خرید خالی‌ست.
Airpods-1

شرکت اپل امروز از قابلیت پشتیبانی از Dolby Atmos در اپل موزیک رونمایی کرده و حالا مشخص شده که این فناوری با تمامی مدل‌های ایرپاد سازگار است.

Dolby Atmos در اپل موزیک برای مدل‌های ایرپاد شامل ایرپاد نسل اول و دوم به همراه ایرپاد پرو و مکس سازگار است و کاربران می‌توانند این هندزفری‌ها را برای گوش کردن به محتوای مبتنی بر فناوری Dolby Atmos استفاده کنند. البته اپل اعلام کرده که فناوری صدای فضایی یا همان Spatial Audio تنها برای ایرپاد پرو و مکس سازگار است و نسل اول و دوم نسخه‌های معمولی این محصولات قابلیت پشتیبانی از این فناوری را نارند.

اپل در بخشی از گزارش رونمایی خود از قابلیت‌های جدید اپل موزیک چنین آورده است:

مشترکین اپل موزیک از این پس می‌توانند به صورت خودار موسیقی‌ها را روی آیفون، آیپد، مک و اپل تی وی با فناوری Dolby Atmos و با استفاده از هر نوع هدفونی دریافت کنند. زمانی که شما به هدفون‌های رسمی شرکت اپل شامل ایرپاد یا بیتس دسترسی داشته باشید، دالبی اتموس به صورت خودکار برای آهنگ‌ها فعال خواهد بود. برای دیگر هدفون‌ها کاربران باید به بخش Settings > Music > Audio رفته و اقدام به روشن کردن همیشگی این فناوری کنند. شما می‌توانید موسیقی‌ها را با استفاده از این فناوری و از طریق اسپیکر‌های پشتیبانی شده در ایفون، آیپد و مک بوک پرو در کنار هوم‌پاد نیز گوش کنید. همچنین این قابلیت در اپل تی وی 4K نیز قابل استفاده است.

اپل اعلام کرده که هزاران آهنگ را مجهز به فناوری دالبی اتموس میکند تا کاربران امکان دسترسی به محتوای با کیفیت‌تری را داشته باشند. گفتنی است که با وجود پشتیبانی از دالبی اتموس در تمامی هندزفری‌های ایرپاد، قابلیت‌های مهمی‌ نظیر پشتیبانی از موسیقی‌های Lossless برای کاربران هیچ یک از ایرپاد‌ها ارائه نشده و برای دسترسی به این محتوا کاربران باید از سپیکرهای کاربردی استفاده کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location