سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Music-Logo

شرکت اپل از چند ساعت پیش پشتیبانی از محتوای موسیقی باکیفیت‌تر را در کنار دالبی‌اتموس و صدای فضایی در اختیار کاربران قرار داده و حالا لوگوی Lossless اپل موزیک توسط برخی از افراد مشخص و در اختیار خبرگزاری‌ها قرار گرفته است.

بر اساس گفته‌های یکی از توسعه‌دهند‌گان و طراح‌های اپلیکیشن به نام Stijn de Vries شرکت اپل یک لوگوی ویژه را برای اپل موزیک وب در زمان پخش محتوای Losslessدر نظر گرفته است. علاوه بر این یک لوگوی دیگر نیز با عنوان Hi-Res Lossles نیز وجود دارد که یک نشان ویژه برای آن طراحی شده است که از همین الان نیز قابل مشاهده در وب سایت‌های رسمی سرویس اپل موزیک هست. لگوی دوم قرار است برای نشان دادن محتوای پشتیبانی‌کننده از دالبی اتموس و صدای فضای نشان داده شود.

اپل از چند ساعت پیش اقدام به رونمایی از امکانات جدید اپل موزیک در وب‌سایت رسمی خود کرده است و به زودی آن‌ها را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

شرکت اپل از ماه ژوئن فرایند پشتیبانی و عرضه قابلیت‌های جدید در سرویس اپل موزیک را آغاز می‌کند و پس از آن امکاناتی ویژه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. گفتنی است که شرکت اپل در تلاش برای عرضه تدریجی موسیقی‌های Lossless به کاربران است و تصمیم دارد تا در فاز نهایی نزدیک به ۷۵ میلیون موسیقی عرضه شده در این سرویس را با کیفیت یاد شده آماده عرضه به کاربران کند.

شایعات مربوط به اپل موزیک از هفته گذشته سروصدای زیادی به پا کرده بود. در این شایعات مشخص شده بود که شرکت اپل در جریان روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت معادل ۱۸ مه ۲۰۲۱ اقدام به رونمایی از امکان پخش موسیقی‌های Lossless در اپل موزیک خواهد کرد و پس از آن نیز از ایرپاد ۳ رونمایی می‌کند. البته در زمان تنظیم شدن این نوشته، شرکت اپل هنوز محصول سخت‌افزاری ویژه‌ای را آماده معرفی نکرده است و به نظر می‌رسد که تا پایان روز جاری ممکن است شاهد رونمایی از محصولاتی جدید از طرف شرکت اپل نظیر ایرپاد ۳ نیز باشیم.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location