سبد خرید خالی‌ست.
Twitter-Blue

ارائه سرویس اشتراکی توییتر گام جدیدی از طرف این شرکت است که امکاناتی ویژه را در اختیار عموم کاربران قرار می‌دهد.

یک محقق به «نام جین مانچون وونگ» گفته این سرویس جدید Twitter Blue نامیده می‌شود و قیمت فعلی آن 2.99 دلار به صورت ماهیانه خواهد بود.

سرویس اشتراکی جدید Twitter Blue دارای عملکرد جدید با عنوان « Collections» خواهد بود که به کاربران اجازه می‌دهد توتییت‌های محبوب خود را در یک مجموعه ذخیره و سازمان‌دهی کنند تا دسترسی به آن‌ها آسان باشد.

همچنین توییتر در کنار این ویژگی، قابلیت دیگری با عنوان « Undo Tweet» در سرویس برتر خود عرضه می‌کند. به نظر می‌رسد این ویژگی شبیه دکمه «undo send» در Gmail است، این اپلیکیشن چند ثانیه قبل از ارسال پیام صبر می‌کند بنابراین می‌تواند دلیل توییتر برای راه ندازی آن باشد.

همان طور که این محقق نشان داده شرکت در حال کار کردن بر توانایی تنظیم تایمر Undo Tweet از 5 ثانیه تا 30 ثانیه است.

در کنار معرفی و عرضه این دو قابلیت، توییتر احتمالا ویژگی Scroll را با Twitter Blue ارائه می‌کند. هفته گذشته توییتر اعلام کرد که برای کاربرانی که نمی‌خواهند محتوایی را همراه با تبلیغات بخوانند، پلتفرم اشتراکی را معرفی کرده ولی از ناشران برای ایجاد درآمد بیشتر نسبت به تبلیغات سنتی در صفحه پشتیبانی می‌کند.

یکی دیگر از قابلیت‌های عملکردی پرداختی در Twitter Blue، ویژگی Revue است که نوعی سرگرمی نمایشی پر طرفدار و ترکیبی از موسیقی، رقص و ... است، سرویس دیگری که از ژانویه شروع شد به کاربران کمک می‌کند تا خبرنامه‌ها را در رسانه‌های اجتماعی منتشر کنند.

لازم به ذکر است که سرویس اشتراکی توییتر جدید در دست توسعه است و نمی‌توان با قاطعیت گفت چه زمانی شرکت سرویس اشتراک پولی خود را راه اندازی خواهد کرد یا اینکه حتی هنگام عرضه با هزینه ماهانه 2.99 دلار قابل دسترسی باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location