سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Park

بنابر گزارش منتشر شده در وب‌سایت The Verge، «آنتونیو گارسیا مارتینز» مدیر سابق فیس بوک که به تازگی به عنوان مدیر محصولات اپل استخدام شده بود به دلیل بیانیه‌های زن ستیزانه اخراج شد. او نویسنده کتاب جنجالی Chaos Monkeys نیز هست.

اپل اوایل این هفته مارتینز را برای تیم تبلیغات خود استخدام کرد، این در حالی است که او در همان روزهای اول با اظهار نظرهای جنجالی، توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی و کارکنان داخلی شرکت محکوم شد.

اپل در بیانیه‌ای اعلام کرد که تنوع تیمی در شرکت بسیار ارزشمند است، ولی افرادی که به هر دلیلی این ارزش‌ها را نادیده بگیرند مورد استقبال قرار نخواهند گرفت. متن بیانیه از این قرار است:

در اپل، ما همواره برای خلق محیط کاری فراگیر و پذیرا سعی و تلاش می‌کنیم، مکانی که هر کسی مورد پذیرش و احترام باشد. رفتاری که علیه مردم ایجاد تحقیر یا تبعیض کند در اپل جایی ندارد.

این وب‌سایت همچنین گزارش داده که بر مبنای دادخواست کارکنان علیه مارتینز به دلیل اظهارات زن‌ستیزانه گذشته، اپل او را اخراج کرد. ناگفته نماند استخدام او بخش‌هایی از سیستم ورود به اپل مثل پنل‌های استخدام و بررسی سوابق افراد را زیر سوال می‌برد در حالی که شرکت همچنان در مقابل افرادی که با ارزش‌های فراگیر اپل همگام نیستند، می‌ایستد.

گارسیا مارتینز از سال 2011 تا 2013 مدیر محصول تیم هدفمند تبلیغات فیسبوک بود. او در کتاب خود تلاش کرده تا تجربه کاری خود را توصیف کند و در عین حال به برخی از اطرافیانش گله کند. او این کتاب را به «تمام دشمنان خود» تقدیم کرده و

در بخشی از این کتاب اسکرین‌شاتی از توییت خودش را منتشر کرده و در آن زنانی که در مناطق خلیجی کالیفرنیا زندگی می‌کنند را احمق، پرتوقع و دروغ‌گو توصیف کرده که همین موضوع باعث اخراجش شد.

لازم به ذکر است که بر اساس جدیدترین گزارش از اپل، 40 درصد نیروی کار این شرکت زنان هستند که 23 درصد از تیم تحقیق و توسعه را تشکیل می‌دهند. همچنین 27 درصد نیروی کار این شرکت آسیایی هستند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location