سبد خرید خالی‌ست.
lenovo

اپل مدتها است که طراحی ویژهای را برای اکسسوریهای خود به کار میگیرد، این در حالی است که برخی از کارکنان مک از طراحی مجیک ماوس ۲ راضی نیستند، در این میان وب سایت 9to5mac یک پیشنهاد خاص برای تیم طراحی شرکت اپل دارد.

وب سایت 9to5mac به تازگی یکی از ماوسهای لنوو را به عنوان گزینهای مناسب برای ایدهبرداری اپل در تولید مجیک ماوس معرفی کرده است. ماوس بیسیم Lenovo GO علاوه بر امکان اتصال هم‌زمان به چند دستگاه یک قابلیت ویژه دیگر نیز دارد که آن هم به پشتیبانی از سیستم شارژ بیسیم Qi مربوط است.

این ماوس میتواند به صورت هم‌زمان، مکبوک، آیمک و آیپد پرو را کنترل کند و در عین حال امکان شارژ از طریق پدهای شارژ بی‌سیم را برای کاربران خود فراهم بیاورد.

اپل در طراحی و توسعه مجیک ماوس ۲ درگاه لایتنینگ را در بخش زیرین قرار داده که در زمان شارژ، ماوس عملاً غیرقابل استفاده میشود. این موضوع حتی باعث شد تا جانی آیو به عنوان مدیر سابق بخش طراحی شرکت اپل نیز واکنش نشان دهد و اعلام کند که قرار گرفتن درگاه لایتنینگ زیر مجیک ماوس یک اشتباه طراحی است.

با این حال طراحی Lenovo Go و محصولات مشابه با آن میتواند گزینهای مناسب برای برطرف کردن بسیاری از مشکلات کاربردی این محصول باشد و کاربران بتوانند از طریق شارژ بیسیم باتری آن را شارژ کنند.

البته این پیشنهاد در حالی از طرف 9to5mac مطرح شده که شرکت اپل به تازگی آیمک ۲۰۲۱ را با طراحی کاملاً نوین آماده عرضه کرده و تنها موردی که در این محصول تغییر نکرده مربوط به ظاهر مجیک ماوس و نحوه کاربری با آن است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location