سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

شرکت اپل با وجود کاهش سطح سخت‌گیری قوانین مربوط به ویروس کرونا در برخی از کشورهای جهان اعلام کرده که استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی همچنان در اپل استورهای رسمی اجباری است.

در روزهای گذشته سازمان مبارزه با بیماری‌های همه‌گیر در آمریکا اعلام کرده بود که افرادی که به طور کامل دوزهای واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، می‌توانند بدون محدودیت و داشتن ماسک در خیابان‌ها و مکان‌های عمومی رفت و آمد کنند. با این حال شرکت اپل هنوز محدودیت‌های خود در فروشگاه‌های رسمی را برنداشته است.

بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ شرکت اپل اعلام کرده که تمامی مشتریان و کارکنان در اپل استورهای رسمی مجبور به استفاده از ماسک هستند و همچنان شرکت اپل برای حفظ سلامت عمومی از همگان درخواست می‌کند تا ماسک استفاده کنند. این موضوع در تمامی اپل استورهای رسمی آمریکا اجباری است و هیچ یک از شعبات این فروشگاه‌ها امکان ورود خریداران بدون ماسک را ندارند.

شرکت اپل یکی از اولین کمپانی‌هایی بود که در زمان شیوع بیماری کرونا اقدام به محدود کردن فرایند تولید و فروش محصولات خود کرد. شیوع کرونا باعث شد تا بسیاری از اپل استورهای چین در سال ۲۰۱۹ میلادی تعطیل شوند و شرکت اپل بسته حمایتی مربوط به حفظ سلامت کارکنان و ماندن افراد در خانه‌ها را به کارکنان اپل استورهای چین ارسال کرد.

در این میان، آزاد شدن فضای فعالیت تجاری در برخی از بخش‌های امریکا در سال ۲۰۲۰ میلادی باعث بازگشایی برخی از اپل استورهای سراسر جهان شد که در نهایت به دلیل ابتلای کارکنان یکی از شعبات اپل استور در کالیفرنیا فعالیت‌ها به صورت محدودتری انجام شد.

شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک امکان دریافت واکسن را برای تمامی کارکنان خود فراهم کند و از آن طریق فرایند فروش محصولات خود را به صورت بهینه‌تر انجام دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location