سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

شایعاتی که در طول چند روز گذشته منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل در تلاش برای عرضه قابلیت پخش موسیقی‌ها با کیفیت HiFi در اپل موزیک است و حالا نسخه بتای این سرویس در اندروید این موضوع را تائید کرده است.

بر اساس شایعات گذشته مشخص شده که شرکت اپل سه شنبه این هفته معادل با ۱۸ ماه مه اقدام به رونمایی از این قابلیت می‌کند و حالا بررسی‌هایی که توسعه دهندگان و برخی از وب سایت‌های خبری روی نسخه بتای اپل موزیک در اندروید انجام داده‌اند این موضوع را تائید می‌کند.

وب سایت 9to5Google در گزارش اخیر خود اعلام کرده که نسخه بتای اپل موزیک اندروید مجهز به آپشن Lossless audio شده که امکان پخش موسیقی‌ها را با کیفیت بیشتر برای کاربران فراهم می‌آورد.در این گزارش مشخص شده که کیفیت صدای پخش شده از موسیقی‌های اپل موزیک در آینده نزدیک بهینه سازی خواهد شد.

این نسخه بتا به کاربران اندروید اپل موزیک هشدار می‌دهد که فضای ذخیره‌سازی برای موسیقی‌ها افزایش قابل توجهی پیدا خواهد کرد. تا پیش از این اگر ۱۰ گیگابایت فضای آزاد برای ذخیره‌سازی سه هزار موسیقی کافی بود، حالا برای ذخیره سازی هزار موسیقی LossLess کفایت می‌کند، در عین حال استفاده از HiFi این مقدار را به ۲۰۰ موسیقی خواهد رساند.

اپل اعلام کرده که برای استریم یک موسیقی سه دقیقه‌ای با کیفیت معمول، ۱.۵ مگابایت ترافیک اینترنت مصرف می‌شد که این عدد با کیفیت ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه به شش مگابایت می‌رسید. این در حالی است که استفاده از کیفیت LossLess که به‌تازگی عرضه شده کیفیت موسیقی را به ۳۶ مگابایت می‌رساند و استفاده از hi-res lossless با پشتیبانی از 24-bit/192 kHz کیفیت همان موسیقی سه دقیقه‌ای را به ۱۴۵ مگابایت خواهد رساند.

این موضوع نشان می‌دهد که افزایش کیفیت باعث افزایش میزان ترافیک مصرفی اینترنت و در عین حال فضای ذخیره‌سازی بیشتر خواهد شد که ممکن است در استفاده طولانی مدت چالش‌برانگیز باشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location