سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

بعد از انتشار آپدیت iOS 14.5، اخیرا بخش تبلیغات توییتر از کاربران برای ردیابی اطلاعات آن‌ها و نمایش آگهی‌های هوشمند درخواست مشخصی را نشان می‌دهد.

بعد از ارائه آپدیت نسخه 8.65 که پشتیبانی از قابلیت Twitter Spaces را اضافه می‌کند، کاربران در مورد ردیابی اطلاعات خود نظیر صفحه شرکت‌ها یا استفاده از اپلیکیشن‌های و وبسایت‌های بازدید شده به توییتر تصمیم خواهند گرفت. در این بخش کاربران تصمیم می‌گیرند که تبلیغات به صورت پاپ آپ را همانند گذشته ببینند یا آن را حذف کنند.

پس از نمایش این درخواست تبلیغاتی با ضربه زدن روی گزینه «Continue» در پنجره پاپ آپ، کاربران می‌توانند قابلیت شفافیت ردیابی اپلیکیشن را فعال کرده و در نتیجه می‌توانند ردیابی اپلیکیشن را مجاز یا غیر مجاز اعلام کنند.

از زمان انتشار آپدیت iOS 14.5 در رویداد بهاری 26 آوریل اپل، اپلیکیشن‌ها ملزم به درخواست اجازه کاربر به منظور ردیابی اطلاعات آن‌ها شده‌اند، در حالی که توییتر پشتیبانی از این قابلیت را تا به امروز اجرایی نکرده است.

در مقایسه با سایر اپلیکیشن‌ها، پیام‌های توییتر درباره تبلیغات مرتبط نسبتا ملایم است. به عنوان مثال فیسبوک و اینستاگرام یک تاکتیک یک‌پارچه قابل ملاحظه پیشنهاد می‌کند که تبلیغات دو شبکه اجتماعی را به طور رایگان حفظ می‌کند.

در لیستی از دلايلی که چرا کاربران باید شفافیت ردیابی اپلیکیشن را فعال کنند، فیسبوک تبلیغات شخصی و پشتیبانی از مشاغل کوچک را ذکر کرده؛ ضمن اینکه این شبکه اجتماعی را همچنان رایگان ارائه می‌دهد.

تحلیلگران اشاره می‌کنند که 96 درصد از کاربران ردیابی اپلیکیشن را غیر فعال می‌کنند و فقط چهار درصد از کاربران آیفون در ایالات متحده بعد از انتشار آپدیت 14.5 به طور فعالانه‌ای ردیابی اپلیکیشن را انتخاب می‌کنند.

در این قابلیت توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های مختلف باید برای دسترسی به اطلاعات کاربران از آنها اجازه بگیرند. بنابر گفته اپل کاربران حق انتخاب دارند ولی تحلیلگران می‌گویند که در چنین شرایطی اکثر کاربران تمایلی به اشتراک‌گذاری فعالیت‌های خود نداشته و مشاغل بسیاری آسیب می‌بینند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location