سبد خرید خالی‌ست.
Blue-iMac-2021

ان آی سی به تازگی یک نظرسنجی را در مورد رنگ‌بندی آیمک ۲۰۲۱ به راه انداخته است که طی آن مشخص شده آبی محبوب‌ترین گزینه این محصول در میان ایرانیان به حساب میاید.

در نتایج نظرسنجی ان آی سی مشخص شده که ۴۴.۱ درصد از کاربران ایرانی رنگ آبی را برای آیمک‌ها ترجیح می‌دهند. علاوه بر این رنگ نقره‌ای با ۳۵.۸ درصد محبوبیت در جایگاه دوم و رنگ سبز با ۲۳.۵ درصد در جایگاه سوم قرار گرفته است. در این میان، رنگ‌های بنفش و زرد به ترتیب با ۱۶.۷ و ۱۵.۲ درصد محبوبیت در جایگاه چهارم و پنجم هستند و صورتی و نارنجی نیز هر دو با ۱۲.۳ درصد محبوبیت در پایین‌ترین محبوبیت در میان کاربران ایرانی قرار گرفته است.

نتیجه نظرسنجی ان آی سی در مورد محبوبیت رنگ آیمک ۲۰۲۱ میان کاربران ایرانی

نظرسنجی SellCell نیز که به تازگی انجام شده نتایجی مشابه با نظرسنجی ان آی سی داشته است. این نظرسنجی نشان داده که تنها ۱۶ درصد از شرکت‌کنندگان تمایل به خرید آیمک ۲۴ اینچ با پردازنده M1 دارند که در میان آن‌ها رنگ آبی به عنوان محبوب‌ترین گزینه برای خرید این محصول به حساب می‌آید.

طی این نظرسنجی، ۳۳.۴ از شرکت‌کنندگان اعلام کرده‌اند که رنگ آبی از نظر آن‌ها بهترین گزینه برای آیمک‌های ۲۰۲۱ به حساب می‌آید که همین موضوع باعث شده تا رنگ آبی در مقام اول برای خرید این سری از محصولات جدید معرفی شود.

۳۰.۱ درصد از کسانی که تمایل به خرید این آیمک‌ها دارند اعلام کرده‌اند که رنگ نقره‌ای را بیشتر از همه می‌پسندند، با این حال تنها ۱۳.۴درصد رنگ سبز را پسندیده‌اند و برای خرید این گزینه از کامپیوترهای رومیزی جدید شرکت اپل تمایل نشان داده‌اند.

رنگ زرد و صورتی و نارنجی به ترتیب داشتن ۶.۸، ۴.۱ و ۳.۳ درصد، کمترین محبوبیت را در میان کاربران دارند. این موضوع نشان می‌دهد که بسیاری از کاربران در کنار تمایل به خرید رنگ‌های آبی و نقره‌ای آیمک‌های ۲۰۲۱ به طور کلی نظر مثبتی نسبت به کامپیوترهای رومیزی با پردازنده‌های کم مصرف ندارند و بیشتر در تلاش هستند تا محصولاتی با قدرت بیشتر را به عنوان کامپیوترهای رومیزی بپذیرند.

شرکت اپل از سال ۲۰۲۰ میلادی تصمیم خود برای استفاده از تراشه‌های کم مصرفM1 تحت پروژه‌ اپل سیلیکون را آشکار کرد حالا مشخص شده که این پروژه با وجود موفقیت در زمینه کامپیوترهای مک و آیپد پرو هنوز نتوانسته اعتماد خریداران کامپیوترهای رومیزی را به خود جلب کند وب‌سایت یاد شده تحلیل نتایج نظرسنجی خود اعلام کرده که نزدیک به نیمی از رنگ‌بندی‌های عینک برای کاربران جذاب نیستند و همین موضوع ممکن است در آینده منجر به کنار گذاشتن این محصولات از چرخه تولید و عرضه محصولات شرکت اپل بیانجامد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location