سبد خرید خالی‌ست.
FaceID

گزارش‌های اخیر منتشر شده از وب‌سایت دیجی تایمز حاکی از آن است که تراشه و سنسور مربوط به فیس آیدی در آیفون و آیپد ۲۰۲۱ کوچک‌تر خواهند شد.

این وب سایت در گزارش جدید خود اعلام کرده که شرکت اپل در تلاش است تا فرایند تولید انبوه تراشه و سنسورهای کنونی برای فیس آیدی آیفون و آیپد را متوقف کند و قطعاتی جدید را جایگزین موارد کنونی کند. بر این اساس مشخص شده که شرکت اپل از کارخانه‌های تأمین‌کننده قطعات خود درخواست کرده تا تولید برد ویفری مربوط به سنسورهای فیس آیدی که تا به امروز در آیفون و آیپد تعبیه می‌شدند را متوقف کنند.

این موضوع نشان می‌دهد که شرکت اپل در تلاش است تا تراشه‌ها و قطعات جدیدی را برای دوربین جلویی تعبیه شده در آیفون ۱۳ و آیپدهای جدید استفاده کند. دیجی تایمز ضمن اعلام این موضوع در گزارش اخیر خود، تا پیش از این نیز طی گزارش‌های متعدد به موضوع کوچک‌تر شدن ناچ در آیفون ‍۱۳ اشاره کرده بود.

حال گزارش اخیر این خبرگزاری نشان می‌دهد که شرکت اپل در تلاش است تا به شکل جدی ابعاد سنسورهای فیس آیدی را کاهش دهد تا از آن طریق بتواند بریدگی بالای نمایشگر تلفن‌های هوشمند خود را کوچک‌تر کند. این موضوع همچنین باعث می‌شود تا حاشیه‌های اطراف نمایشگر آیپد‌های مبتنی بر فیس آیدی نیز کوچک‌تر شوند.

گفتنی است که دیجی تایمز تنها خبرگزاری انتشار دهنده‌ی گزارش‌های مربوط به کوچک‌تر شدن ناچ آیفون نیست، بلکه تا پیش از این خبرگزاری‌های دیگری نظیر بارکلیز در مورد تلاش اپل برای کوچک‌تر کردن بریدگی بالای نمایشگر آیفون ۱۳ سخن به میان آورده بودند.

بریدگی بالای نمایشگر یا همان ناچ به خاطر فیس آیدی و تعبیه نمایشگر بدون حاشیه از آیفون X در سال ۲۰۱۷ در محصولات اپل تعبیه شده است و شرکت اپل در تلاش برای حذف یا کوچک‌تر کردن آن در محصولات آینده خود است. پیش بینی می‌شود که روند استفاده از ناچ رفته‌رفته کنار گذاشته شود و شرکت اپل راهکاری متفاوت را برای این موضوع در طراحی محصولات خود پیدا کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location