سبد خرید خالی‌ست.
M1

کمتر از یک ماه پیش بود که شرکت اپل از آیپد M1 در جریان کنفرانس بهاری خود رونمایی کرد و حالا تست‌های بنچ‌مارک نشان میدهند که این محصول تا ۵۰ درصد نسبت به نسل قبلی آیپد پرو سریع‌تر است.

بر اساس تست‌های انجام شده توسط Geekbench 5 مشخص شده که نسل پنجم آیپد پرو ۱۲.۹ اینچ با پردازنده M1 توانسته امتیاز ۱۷۱۸ را برای پردازش‌های تک هسته‌ای و ۷۲۸۴ را برای پردازش‌های چند هسته‌ای به دست آورد.

این در حالی است که آیپد نسل چهارم که در سال ۲۰۲۰ با پردازنده A14Z تولید شده بود امتیاز ۱۱۲۱ و ۴۶۵۶ را به ترتیب برای پردازش‌های تک‌هسته‌ای و چند هسته‌ای به دست آورده است. تست‌ها همچنین نشان می‌دهد که قدرت پردازش آیپد پرو ۲۰۲۱ با کمی ارفاق در سطح مک بوک ایر سال ۲۰۲۰ است.

نتایج تست Geekbench 5 نشان می‌دهد که امتیاز کلی برای پردازش‌های چند هسته‌ای در مک بوک ایر ۲۰۲۰ برابر با ۷۳۷۸ است که تا حدودی نسبت به امتیاز ۷۲۸۴ آیپد پرو ۲۰۲۱ بیشتر است.

جالب اینجا است که مک بوک پرو ۱۶ اینچی معرفی شده در سال ۲۰۱۹ با پردازنده Core i9 امتیاز ۶۸۴۵ را برای پردازش‌های چند هسته‌ای به دست آورده است. اپل با طراحی نسل پنجم به علاوه بر افزایش قدرت این محصول نسبت به نسخه قبلی آیفون پرو‌ها توانسته یک محصولی در سطح کامپیوترهای مک را آماده طراحی و توسعه امکانات که امکاناتی نامحدود را به کاربران خود ارائه می دهد. گفتنی است که نسل ۵ تست های انجام شده امتیاز ۲۰ هزار و ۵۷۸ را برای پردازش‌های گرافیکی به دست آورده است که ۷۱ درصد نسبت به نسخه های پیشین آیپد پروها بالاتر است.

این محصول در جریان کنفرانس Spring Loaded معرفی شده و به زودی آماده عرضه در بازار جهانی خواهد بود.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location