سبد خرید خالی‌ست.
Chrome-widget

شرکت گوگل به تازگی نسخه ۹۰ مرورگر کروم را برای آیفون و آیپد آماده عرضه کرده است که امکان استفاده از ویجت‌های عرضه شده در آی او اس ۱۴.۵ و آیپد او اس را فراهم می‌آورد.

در حال حاضر کاربرانی که این نسخه جدید را دانلود و نصب کرده باشند می‌توانند از سه نوع ویجت جدید در مرورگر کروم استفاده کنند. یکی از این موراد یک نوار جست و جوی مشابه با ویجت اپلیکیشن گوگل در سیستم عامل گوگل است که به کاربران اجازه میدهد تا به صورت مستفیم از طریق صفحه هوم امکان جست و جو در گوگل و وارد کردن آدرس یک وب سایت را فراهم میاورد.

علاوه بر این کاربران میتوانند از طریق بخش ویجت ها در صورت عدم دسترسی به اینترنت به بازی دایناسور نیز دسترسی داشته باشند و به صورت سریع این بازی را اجرا کند.

ویجت های سه گانه کروم شامل دو ابزار برای دسترسی سریع به سرچ و وب سایت های مختلف بوده و مورد بعدی امکان دسترسی به جست و جوی صوتی و حالت Incognito را به همراه امکان جست و جوی نتایج اسکن کدهای QR را برای کاربران فراهم می‌آورد.

گوگل حتی یک میان بر نیز برای بازی محبوب دایناسور در نظر گرفته که حتی در صورت وجود اینترنت کاربران میتوانند آن را روی نمایشگر خود بازی کنند و دیگر نیازی به قطع کردن دسترسی اینترنت نخواهند داشت. گفتنی است که تمامی این ویجت‌ها قابلیت شخصی سازی را در صفحه هوم آی او اس را دارند و کاربران میتوانند مکان مشخص را برای آنها تعیین کنند.

ویجت‌های ارائه شده در کروم از همان روش‌های همیشگی اضافه کردن ابزارک ها در سیستم عامل آی او اس ۱۴ قابل استفاده هستند. کاربرانی که تمایل به استفاده از این ویجت‌ها دارند، کافی است از طریق اپ استور نسخه جدید این مرورگر را دانلود و روی دستگاه‌های خود نصب کنند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home